Audrey Hepburn™ a Humphrey Bogart™, dva slavní zákazníci S.T.Dupont, se letos stali výjimečnými ambasadory značky. Dvě speciální kolekce, které pro ně byly vytvořeny, jsou nyní znovu v prodeji – částečně si zachovaly svůj původní design a zčásti byly zmodernizovány. A stále nás berou na cestu plnou unikátního a jedinečného kouzla poválečného období.  V roce 2012 S.T.Dupont oslaví 140  let své exkluzivity a prestiže: Výjimečné výrobky pro výjimečné lidi  

Kolekce Audrey Hepburn™

  • Legendární taška

Kolekce Audrey Hepbrun™ byla inspirována slavnou taškou Riviera, vytvořenou řemeslníky z dílny S.T.Dupont na počátku padesátých let. Herečka ji objevila v roce 1953 a hned si ji oblíbila. Jako každá herečka tehdejší doby, i Audrey Hepburn™ potřebovala mít make-up, parfém a doplňky s sebou při každé příležitosti, dokonce i na dovolené, kterou často trávila na Francouzské riviéře. Dalo by se říci, že Riviera byla vytvořena speciálně pro ni! Tento unikátní model, který plnil roli jak kabelky, tak i cestovní tašky, měla herečka pořád při sobě. Milovala její provedení a jemné detaily, jako byly například chytře ukryté přihrádky, které taška nabízela.

taška

Dnešní model Audrey Riviera byl vytvořen ze zrnité růžové telecí kůže s bílými pásky. Tato nadčasová kabelka neztratila nic ze svého šarmu a na zakázku může být v dílně ve Faverges ručně vyrobena v různých typech a barvách kůže.

  • Set pera a zapalovače – dotek půvabu

Inspirací pro design per Liberté a zapalovače Line 8 byl růžový klobouk s mašlemi, který Audrey Hepburn™ nosila ve filmu Usměvavá tvář. Svěží a něžný nádech této kolekce dotváří provedení laku v perleťově bílé a pudrově růžové barvě. Dvě mašle jemně obepínají tělo zapalovače.

Liberté je řadou pro dámy a od jejího představení před dvěma lety ukázala, jak se obyčejné pero může stát osobitým doplňkem, perfektním pro oslavu ikony ženskosti, Audrey Hepburn™.   

Díky těmto dvěma slavným zákazníkům, Audrey Hepburn™ a Humphreymu Bogartovi™, dílny S.T.Dupont opět okouzlují svou elegancí.

taška

Již 140 let prokazuje společnost S.T.DUPONT svoji vášeň pro vytváření výjimečných produktů pro výjimečné lidi, generaci po generaci. Legenda přetrvává i v 21. století díky perfektnímu souladu mezi svou historií a plány do budoucna. Společnost byla založena v roce 1872 vizionářem Simonem Tissotem Dupontem a od té doby se značka S.T.DUPONT stala symbolem francouzského luxusu. Je známá nejen díky svým výjimečným produktům, ale také díky řemeslnému zpracování, prestiž značky v průběhu 20. století neustále rostla. Dílny společnosti byly otevřeny v rodném městě zakladatelů ve Faverges ve francouzských Alpách. Sedmnáct různých řemesel jako zpracování kůže, zlata, lakování, zlacení, leštění, pokovování, vsazování drahých kovů, krejčovství a zpracování skla se staly každodenním nástrojem na cestě k dosažení dokonalosti. Všechny edice jsou tvořeny s výjimečnou pečlivostí, a jsou věnovány nebo používány slavnými a obdivovanými osobnostmi, které utvářely naši historii.

S.T.DUPONT nabízí zavedené produktové řady stejně jako limitované edice. Každá řada byla designována a vytvořena s nesmírnou důsledností z těch nejkvalitnějších materiálů tak, aby si každý mohl vybrat, co je pro něj to pravé. Od tradičních kožených výrobků, až po limitované edice věnované slavným osobnostem s designem od slavných světových návrhářů.

Kde můžete tyto krásné věci vidět? S.T.Dupont Boutique Havířská 5 Praha 1 www.stdupont.cz

Reklama