V příspěvku čtenářky Jany199 se přenesete na krásné místo Lednicko-Valtického areálu, abyste nakonec oklikou přes Měsíc spočinuly u ní doma v kuchyni, kde stojí tajemná lednice.

Krásné fotky i vyprávění zaslala k dnešnímu tématu čtenářky Janny199. Vychutnejte si je níže...


Přeji krásný den vám všem v redakci a všem ženám-in...

Tajemné místo si může vysvětlit asi každý jinak. Pro někoho je to oblíbené místo, kam se rád vrací. Může to být místo, ke kterému se váží nějaké vzpomínky. Může to být i místo, které oplývá záhadami, tajemnem, ... místo dosud neprozkoumané.
Takovým místem, kam se ráda vracím a které jsem navštívila už několikrát, je celá oblast Lednicko-Valtického areálu (foto č.1).

Lednice

Neskutečně kouzelné místo, kde si člověk mnohdy připadá jak v pohádce.
Další, možná ještě více tajemnější místo, je pro mě Medvědí soutěska v severním Štýrsku (foto č.2 a 3).

Styrsko

Styrsko

Procházka lesem, obzvláště v těchto podzimních dnech, je opravdu nádherná. Příroda bývá zahalena v mlze, což je sice nevýhoda při fotografování, ale zase o to víc tajemněji a někdy i strašidelně působí.
Ale abych nepsala jen o místech, která jsem už navštívila, nejvíce tajemným místem pro mne zůstává místo tam nahoře. Ne, nemyslím tím samozřejmě posmrtný život, ale nebe a vesmír. Je to něco, co je dosud většinou z nás neprozkoumaným a nedosažitelným, a tudíž tajemným. Já jsem dosud neletěla ani letadlem, tudíž i pohled z letadla pro mne zůstává tajemným a záhadným. Doufám, že snad i já někdy budu mít tu příležitost dívat se na zemi z mraků. Jak to asi vypadá tam nahoře? Jsme skutečně sledováni tajemným okem vesmíru? Kdyby se mi naskytla možnost letět na Měsíc, asi bych neváhala. Nezajímám se o mimozemskou civilizaci, to ne, jen mne tohle všechno kolem vesmíru a všeho kolem naší Země prostě láká poznat. Pro mě zůstávají nebe a vesmír opředeny rouškou tajemství... A já pevně doufám, že jednou pod tu roušku nahlédnu.

Mesic

Posledním místem, kde se dějí zvláštní věci, je naše lednice. Večer tam dám zbylý oběd a ráno je tam z něj jen polovina nebo nic. Ale tohle jsou záhady, kterým se dá přijít na kloub. Ačkoli všichni doma tvrdí, že o tom nevědí. Já po tom zas tak moc nepátrám. Pro mě je důležité, že jim jídlo chutná... a jestli ho snědli skřítci nebo někdo jiný, to je mi fuk :-D

Přeji všem krásný den,
Janny199

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 10. 10. 2011: Tajemná místa ve vašem okolí

  • Nachází se ve vašem okolí nějaké tajemné místo?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku ano, potom neváhejte, vezměte foťák a pošlete mi jeho obrázek s popisem, co se zde stalo či co zde cítíte, prožíváte. Upozorněte ostatní čtenářky na zvláštní místa, kterým by se měly vyhnout, nebo naopak, které by měly rozhodně vidět! Jsem sám zvědavý, jaká místa se ve vašem okolí nacházejí! Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (níže). Popis místa ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Nejzajímavější příspěvek odměním knižním dárkem, totiž zajímavou publikací Život, jak ho neznáme od Petera Warda (vydalo nakladatelství UNIVERSUM), pojednávající o pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratořích.

zivot

Reklama