zepter

Svým blízkým k Vánocům sice darovat zdraví nemůžeme, ale máme možnost potěšit je výrobkem, který zlepší kvalitu jejich života a ke zdraví přispívá. Zepter Medical, divize společnosti Zepter International, doporučuje patentovaný a klinicky testovaný lékařský přístroj Bioptron. Bioptron vydává léčebné polarizované světlo, které velmi šetrně a bezpečně pomáhá odbourávat nejrůznější zdravotní potíže. Světelná terapie Bioptron napomáhá při hojení ran a obnově tkání, působí proti bolesti a má také protizánětlivý efekt. Je vhodná pro všechny členy rodiny bez rozdílu věku - od seniorů, přes sportovce, pro ženy v období těhotenství i po porodu a také děti. Výhodou je velmi jednoduché použití jak v domácnosti, tak v lékařských zařízeních.

Aby se rána rychleji hojila

Bioptronová lampa vydává specifický druh záření o vlnové délce 480 až 3400 nanometrů. Toto polarizované světlo má příznivé účinky slunečního záření, ale bez škodlivých ultrafialových paprsků. Světlo navíc proniká jednotlivými vrstvami kůže, kde má biostimulační účinky. Významně tak napomáhá hojení nejrůznějších poranění, popálenin či ran po operacích.

Aby odezněla bolest

zepter

Světelná terapie pomáhá tišit nejrůznější druhy bolesti. Jedenkrát denně 10 minut svícení na postižené místo pomáhá odbourat bolesti kloubů, bolesti zad, ramen i šíje. Polarizované světlo nachází nesčetná uplatnění také ve sportovním lékařství - při svalových křečích, výronech, poranění svalů, vazů a šlach. Tiší bolest při vykloubeninách, pohmožděninách i při tenisovém loktu.

Pro krásnější pleť

Bioptronové světlo představuje mimo jiné také alternativní metodu léčby akné a dalších kožních onemocnění. Lehčí formy akné se lépe hojí už při ozařování jednou až dvakrát týdně, u těžších případů bývá nutná intenzivní každodenní terapie. Léčbou pupínků však možnosti Bioptronu nekončí. Hojivé účinky polarizovaného světla zcela jistě ocení i ti, kteří trpí nepříjemnými opary. Při včasném zahájení léčby hned při prvních příznacích se zpravidla daří jeho rozvoj zastavit.

Úleva v těhotenství a po porodu

zepterBioptron představuje velmi cenného pomocníka během celého těhotenství i po porodu. V tomto období je nutné jakoukoli léčbu volit velmi citlivě, s ohledem na co nejnižší zatížení organismu matky i dítěte. Fototerapie představuje velmi bezpečnou metodu, vhodnou k prevenci i léčbě nejrůznějších potíží spojených s těhotenstvím a porodem. Těhotné ženy v důsledku rychlé změny hmotnosti často trápí strie, které se objevují zejména ve čtyřech rizikových partiích: na břiše, stehnech, hýždích a prsou. Světelná terapie funguje jako vhodná prevence vzniku těchto pajizévek i jako účinná léčba. Při prevenci stačí svítit na exponovaná místa od třetího měsíce těhotenství dvakrát týdně, od šestého měsíce se doporučuje každodenní aplikace. Po porodu se provádí terapie v cyklech.

zepterNastávající maminky velmi často trápí také nepříjemné bolesti zad. Polarizované světlo přináší úlevu nejen díky svému analgetickému efektu, ale příznivě působí také díky velmi lehkému tepelnému účinku.

Bioptronové světlo významně urychluje také hojení pooperačních jizev po nástřihu hráze či po císařském řezu.

Při kojení mohou na prsních bradavkách vzniknout prasklinky, které jsou nejen bolestivé, ale zároveň představují také vstupní bránu pro veškeré infekce, které mohou vést až k zánětu prsu. Světlo Bioptronu má v tomto případě jednak analgetický efekt, takže uleví od bolesti, jednak napomáhá hojení.

Bioptronová lampa je vhodná nejen pro maminky, ale i pro děti. Světelná terapie se úspěšně používá v nejrůznějších zdravotnických zařízeních, kde urychluje léčbu a hojení celé řady kožních problémů. V domácím prostředí světelná terapie nejčastěji pomáhá léčit například opruzeniny nebo urychluje vstřebávání hematomů.

Více informací o výrobcích Zepter najdete na www.zepter.cz

Chcete nám něco k tématu Zepter napsat? Pak můžete na redakční e-mail (prosím, do předmětu uveďte „Zepter“): redakce@zena-in.cz

Reklama