Bulvár

Léčivé pyramidy

Ti, kteří jim přikládají magické účinky, středu pyramidy říkají královská komnata. V ní se prý koncentruje největší množství energie, která jakoby plamen svíčky stoupá k vrcholu monumentu.

Zde lze údajně sušit jakoukoliv hmotu obsahující vodu, nabíjet zdroje schopné pojmout energii, ostřit nástroje, mumifikovat a konzervovat maso nebo těla lidí, ba i zasvěcovat adepty do vyšších znalostí o kosmických principech.

Pyramidy jsou podle zastánců jejich vlivů energetickými základnami schopnými koncentrovat kosmickou, spirituální energii využitelnou k praktickým, i k léčebným účelům.

Ve výrobě a stavbách nových pyramid hraje naše republika prim. Ta prý celosvětově jedna z největších, přes čtrnáct metrů vysoká a vícepatrová, prý vyrostla roku 2004 v chráněné šumavské oblasti u Vimperku díky nadšení místních úřadů, které schválily stavbu izraelského podnikatele ruského původu, Anatolije Iaguiiajeva.

Stalo se tak přes až hysterické  protesty egyptologů, ekologů i skeptického klubu SISYFOS.

Pyramida, kde se má údajně i experimentovat s klíčením semen, se stala vyhledávaným místem pro meditaci a pro léčbu zřejmě všech psychických i tělesných nemocí.

Znáte? Byli jste tam? Věděli jste o ní? Rozhodně se tam pojedeme co nejdříve podívat a podáme zprávy.

 

   
19.02.2010 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [6] merlin108 [*]

  Ahojky,

  nemám nic proti opatrné skepsi. Nicméně - vždy platí více nežli tisíc báječných teorií a důvodů, "proč to nemůže fungovat", praktické výsledky a zkušenosti. Já v malé domácí maketě pyramidy léčím sebe, své blízké, ale i své klientya mám s ní báječné výsledky i zkušenosti. Tedy - nepochvaluji si ji jen já, ale všichni ti, kdo se vystavili jejímu účinku. 

    Máte li raději fundované pojednání, přečtěte si zde, jak to vidí v Rusku: http://www.volny.cz/m-musil/prac/rusko.html

   Mějte se báječně. A nezapomeňte, že vždy platí "ukázaná". Takové to - "jedna paní povídala"(ať už je to SISIFOS, nebo někdo jiný) to je stejné, jako - "Bylo - nebylo, dávno tomu." :-) 

  superkarma: 0 07.03.2010, 21:55:37
 2. avatar
  [5] Michaela Kudláčková [*]

  Rikina — #4 ..uznávám, že prostory si nevybrali právě šťastně...to je fakt...ale podívat bych se tam jela. Doufám, že ještě stojí.

  Koukala jsem na takový pořad, jemenuje se to "Bořiči mýtů" udělali pyramidu a rozkrojili jablko - nechali jednu půlku pod pyramidou a druhou ne. Zcvrkala se skutečně pomaleji.

  V každém případě museli egypťani mít k takovému tvaru hodně dobrý důvod.

  Krom toho, pyramidy jsou po celém světě.

  Dost by mě uhranulo, kdyby jednou někdo přišel na to, co k tomu ty civilizace, nezávisle na sobě vedlo.

  superkarma: 0 19.02.2010, 22:25:14
 3. [4] Rikina [*]

  Mno, našlo se pár šťourů, postavili pyramidu, sice jenom malou, ale v příslušném měřítku.  A zjistili, že se tam nic nenaostřilo, nekonzervovalo, nemumifikovalo, a dobrovolníkovi zde umístěnému žádné kosmické principy do hlavy nenalezly. Sml80 Cokoli, co bylo možno nějak změřit, vykazovalo uvnitř pyramidy stejné hodnoty jako venku. Zkrátka to nefungovalo. Buď je to nesmysl, nebo ku stavění funkčních pyramid je třeba fortelu dosud neobjeveného. Sml57 Nicméně stavět takové osloviny v chráněné krajinné oblasti, to by snad mělo být trestné.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #5
  superkarma: 0 19.02.2010, 16:26:59
 4. avatar
  [3] Enny [*]

  Tak o tom nevím, těším se na zprávy Sml59

  superkarma: 0 19.02.2010, 16:09:45
 5. avatar
  [2] Altamora [*]

  Skeptický klub SISYFOS neraguje hystericky, hystericky reagují ti, z jejichž vynálezů a objevů si dělá legraci. Jsem Sisifům vděčná. Tak nějak jim věřím víc než různým mediálním hvězdám.

  superkarma: 0 19.02.2010, 13:55:01
 6. avatar
  [1] Zázvorka [*]

  Těším se! Sml59

  superkarma: 0 19.02.2010, 11:46:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme