Způsobů, jak si opepřit milostný život, je zajisté spousta. Ne vždy se ale člověk odváží překonat zábrany, které jej svazují. Jindy zas nemusí přijít ta správná inspirace, jak chvíle strávené společně v ložnici (nebo i jinde), skutečně oživit. Vášnivé hry od Albi Vám pomohou s obojím – překonáte s nimi ostych, a nadto v nich naleznete spoustu tipů, co byste mohli se svojí partnerkou nebo partnerem vyzkoušet.

Albi

Hru si můžete prohlédnout a objednat na této stránce: https://eshop.albi.cz

AlbiNevinných hrátkách postupujete se svojí figurkou napříč třemi zónami – Intimní, Vzrušující a Vášnivou. Na své pouti plníte tu více, tu méně peprné úkoly a sbíráte karty odměn, které Vám protějšek, porazíte-li jej, bude muset splnit. Velkou odměnou pro Vás mohou ovšem být už samotné vzrušující zážitky při hře, neboť v Nevinných hrátkách, stejně jako při milování, platí, že samotná cesta může být důležitější než její cíl. V přípravě je navíc rozšířená verze Nevinné hrátky DELUXE, jež nabídne i rozličné pomůcky pro vaši hru a úkoly s nimi spojené. Nevinné hrátky DELUXE se chystají na trh ještě před Vánoci.

Hru si můžete prohlédnout a objednat na této stránce: https://eshop.albi.cz

AlbiPartnerských hrátkách ovládáte tři figurky – Stydlína, Romantika a Tygra; respektive Stydlivku, Romantičku a Dračici a Vaším cílem je obsadit cílová políčka Štěstí, Lásky a Vášně dříve než Váš partner. Figurky se pohybují po plánu symbolizujícím jednotlivé místnosti ve Vašem bytě, kde budete plnit zadané úkoly na základě toho, s jakou postavou právě hrajete. Jenom pozor na postavu Kazifucka, který se Vám snaží Vaše hrátky překazit!

Nalijte si sklenku oblíbeného pití, stud odložte u dveří a užijte si krásný večer (a dlouhou noc) s lechtivými hrami od Albi.

Reklama