Reklama

Způsobů, jak si opepřit milostný život, je zajisté spousta. Ne vždy se ale člověk odváží překonat zábrany, které jej svazují. Jindy zas nemusí přijít ta správná inspirace, jak chvíle strávené společně v ložnici (nebo i jinde), skutečně oživit. Vášnivé hry od Albi Vám pomohou s obojím – překonáte s nimi ostych, a nadto v nich naleznete spoustu tipů, co byste mohli se svojí partnerkou nebo partnerem vyzkoušet.

Albi

Hru si můžete prohlédnout a objednat na této stránce: https://eshop.albi.cz

AlbiNevinných hrátkách postupujete se svojí figurkou napříč třemi zónami – Intimní, Vzrušující a Vášnivou. Na své pouti plníte tu více, tu méně peprné úkoly a sbíráte karty odměn, které Vám protějšek, porazíte-li jej, bude muset splnit. Velkou odměnou pro Vás mohou ovšem být už samotné vzrušující zážitky při hře, neboť v Nevinných hrátkách, stejně jako při milování, platí, že samotná cesta může být důležitější než její cíl. V přípravě je navíc rozšířená verze Nevinné hrátky DELUXE, jež nabídne i rozličné pomůcky pro vaši hru a úkoly s nimi spojené. Nevinné hrátky DELUXE se chystají na trh ještě před Vánoci.

Hru si můžete prohlédnout a objednat na této stránce: https://eshop.albi.cz

AlbiPartnerských hrátkách ovládáte tři figurky – Stydlína, Romantika a Tygra; respektive Stydlivku, Romantičku a Dračici a Vaším cílem je obsadit cílová políčka Štěstí, Lásky a Vášně dříve než Váš partner. Figurky se pohybují po plánu symbolizujícím jednotlivé místnosti ve Vašem bytě, kde budete plnit zadané úkoly na základě toho, s jakou postavou právě hrajete. Jenom pozor na postavu Kazifucka, který se Vám snaží Vaše hrátky překazit!

Nalijte si sklenku oblíbeného pití, stud odložte u dveří a užijte si krásný večer (a dlouhou noc) s lechtivými hrami od Albi.