Milá redakce a ženy - in,
 
nedá mi to, abych Vám nevyprávěla svůj příběh - dneska už humorný, ale tenkrát mi moc do smíchu nebylo :-((.
Po dlouholeté, dá se říci celkem nudné známosti jsem si takhle jednou večer brouzdala po netu a náhodou zabrousila na chat. Moc se mi toto anonymní tlachání zalíbilo a k PC jsem zasedala každý večer.

Spokojenost byla na obou stranách, já už nevyžadovala pozornost od svýho přítele, on mohl koukat v klídku na bednu a já? No představte si já se zamilovala. Zamilovala do člověka, kterého jsem nikdy neviděla, jen my psal, tak krásný slovíčka, které jsem nikdy předtím neslyšela.
 
Po pár měsících chatování jsme si vyměnili telefoní čísla a adresy. Každý den jsme si volali a občas i napsali romantický dopísek. Bylo mi dvacet a prožívala jsem krásnou platonickou lásku a nejvzrušující na to všem bylo, že i když jsme plánovali společné setkání a malovali si jak to všechno bude krásný, tak jsme oba v podvědomí tušili, že se nikdy neuvidíme. Už jsem si neuměla představit ani jeden večer bez nejméně deseti sms od něj.
 
No a jednou, když se pomalu naše romantické zprávy začali převracet do trochu odvážnějších, jsem mu napsala něco v tom smyslu, že teprve pozná jaký já jsme ďáblík atd. - už si vážně víc nepamatuju. No a jak jsem z toho byla tak příjemně rozladěná, odeslala jsem zprávu místo Míšovi Martině - švagrová přítele.
 
No nic, říkala jsem si, je snad natolik inteligentí, že pochopí o co "go" a bude taktně mlčet. No to jsem se teda pěkně spletla, protože milou švagrovou nenapadlo nic lepšího, než zprávu, kterou ode mně nechtěně obdržela přeposlala přítelovi a nezapomněla dodat od koho dostala tuto podivnou zprávičku.
Následovalo vysvětlování, rozchod, pravá láska, vymazání telefoního čísla virtuální lásky, svatba, štěstíííí.
Milé dámy, co dodat? Snad jen - až jednou neodoláte a svému ctiteli přece jen na nějakou lechtivou zprávu odpovíte, dávejte si pozor, komu zprávu pošlete, těžko se to vysvětluje.
 
Krásný den :-)). vkatka
 

Nicky čtenářek, kterým pošleme překvapení za jejich příběhy o seznámení zveřejníme po 16. hodině.
Více najdete zde:
 
redakce@zena-in.cz
 
Reklama