Milá redakce a čtenářky,
na téma legrace se mi zrovna vybavila včerejší situace, kdy jsem se opravdu od srdce zasmála.
Bydlím v paneláku a měla jsem opravdu to štěstí, že pouze dvě patra pod námi jsem našla mou kamarádku, se kterou jsme si opravdu padly do oka. Jezdíme spolu na chalupu, máme stejně staré holčičky, které chodí spolu do třídy, ale já mám mimo jiné i skoro 18letého syna. Samozřejmě teď o prázdninách mi vrtá hlavou, kde tzv. lítá, i když návrat do půlnoci opravdu dodržuje a je fajn. Ale abych se vrátila k té "naší včerejší lumpárně".
Asi okolo páté odpolední můj syn řekl, že jde ven, měl sraz s kamarádem ze základky, strojil se, voněl se a prozpěvoval si. Takový v pohodové náladě. A odešel.
Má kamarádka se přiřítila na kafe, že mi musí dát nové telefonní číslo, že má novou SIM kartu. Daly jsme si kafe a hecovaly, koho jako dvě dobračky bychom mohly napálit. A mě přišel na mysl můj Honza. Napsaly jsme mu SMS, že by se chtěla seznámit s ním tzv. Agáta, že je supr kluk, že ho viděla na jedné z akcí. Během snad sekundy byla odpověď, hned aby napsala, že je v jedné hospůdce sice s kamarádkou, ale to prý neva a on si určitě na nějakou Agátu vzpomíná. A ještě ji prozvonil, aby pravděpodobně mu zavolala, nebo ihned odepsala. Martina (sousedka) mu tedy odepsala, že se sice moc stydí, ale jestli mu může zavolat. A on ji zas jen prozvonil. (Ani jsem netušila, jaký je skrblík.) Tak mu Martina volala a změněným hlasem mu říkala, že neví, kde ta hospůdka je, že je překvapená, že je tam s kamarádkou a ne s kamarádem, no Honza se chytil, chtěl jet pro ni a prý hned na rande.
 
To už Martina nevydržela a vyprskla s míchy. Opravdu jsme ho litovaly, ale nakonec se k tomu postavil perfektně, vůbec se nenaštval a jeho odezva byla taková, že smíchy nemohl mluvit, a u nás to bylo zrovna tak.
Tak pěkné prázdniny!!
S.
 
:o))) Chudááák.... :o)))) Milá S. díky za příspěvek... je vidět, že jste doma veselé kopy. Bezva.
 
Máte nějaké veselé historky? Sem s nimi... dneska se smějeme, řehníme, chechtáme... redakce@zena-in.cz .
Reklama