Tento příběh přišel Radimovi během středeční noční editace k tématu počty a erotika. Rozhodl se, že jej neuveřejní hned, ale zkusí se domluvit s autorem, jestli by jej nechtěl publikovat v denním vydání. A autor souhlasil. Příjemné čtení!


Dobrý večer.

Přemýšlel jsem, čím bych přispěl. Pak mě napadl jeden zážitek, který je starý už patnáct let, ale nikdy jsem ho nikomu nevyprávěl, protože jsem se docela styděl. Stydím se sice dodnes, ale už je to promlčené, a navíc to chci stejně celou tu dobu někomu říci.

Bylo mi 45 a manželka tenkrát odjela i s dětmi na dovolenou. Já zůstal v Brně, nemohl jsem s nimi odjet, jak jsem jim se smutkem říkal. Pravdou bylo, že jsem si našel krátce předtím velmi mladou, devatenáctiletou milenku, byl jsem z ní tenkrát paf, jak už chlapi mého věku z takových milenek bývají.

Byla neuvěřitelně živelná, trochu vulgární... Byla u nás v podniku na brigádě a já jí jednou připálil cigaretu, pak si ke mně chodila zakouřit a skončilo to u narážek, které skončily u panáka, a ten skončil, pro mě skutečně překvapivě (byl jsem vždy věrný manželce) u sexu, který mě úplně uhranul svojí spontaneitou, její touhou po spojení a přímo samičí pudovostí. Něco takového jsem jako kluk nezažil, byl jsem se svou ženou hodně dlouho... Ale nemá cenu se omlouvat, je to patnáct let.

Abych se už nevykrucoval. Po večeři v restauraci jsme šli pochopitelně k nám domů, kde už čekala dvě vychlazená šampaňská, která jsme si vzali do vany. Tam jsme jedno celé vypili, načali druhé... Teplá voda, bublinky, ani já jsem nebyl střízlivý. Začali jsme se líbat, hladit... Najednou se zasmála a řekla, že se musí jít vyčůrat.

Já se zasmál a řekl, že zrovna teď je to škoda. Její opilý smích mi zní v uších dodnes, i to, jak řekla, že nikam tedy nepůjde, ale postavila se ve vaně tak, že jsem měl její přirození přímo před očima, trochu pokrčila nohy a než mi došlo, co dělá, začal mne skrápět její zlatý déšť. Přímo do obličeje. Nejdřív jsem myslel, že se zbláznila. Takový pocit studu jsem nikdy nezažil, zatmělo se mi před očima a na můj obličej stále dopadala její horká moč.

Došlo mi, že se stále hlasitě směje. Taky mi došlo, že přes tu potupu mi přirození stojí tak pevně, jako jsem už dlouho nezažil. Projel mnou strašný nával zlosti, vyškrábal jsem se v kluzké vaně na nohy, chytil ji za její hnědou hřívu - to už ji přešel smích - a otočil ji zády k sobě.

Proud ještě zcela neustal, ale já už do ní v šíleném návalu energie přirážel. Teď byla udivená ona a už se rozhodně nesmála. Trvalo to docela dlouho a i přes relativní nepohodlí staré úzké vany z osmdesátých let to byl asi nejlepší sex v mém životě. Když jsme se celí zrudlí horkem a námahou složili zpátky do vany (a do čisté vody), dívala se na mě najednou neskutečně oddaně. Ani to jsem ještě nikdy nezažil, po té rebelce byla veta.

Po dopití druhého šampaňského zažadonila, abych jí to oplatil. Zase jsem se překvapil a nezaváhal ani vteřinu, jen jsem měl ke konci trochu problém s přicházejícím vzrušením. Kdo nezažil něco podobného, nemůže mě pochopit, ale já na to nikdy nezapomenu.

V té vaně jsme už zůstali a ona musela tu noc vypít spoustu limonády, já jí zdatně sekundoval. Počůrala mě ještě třikrát a já ji pak ještě třikrát naprosto uspokojil. Ani to jsem nezažil nějakých dvacet let. Sice jsem to tehdy i přes léto málem odstonal, druhý den jsem volal, že jsem marod, a ona na brigádu taky nepřišla, ale stálo to za všechno.

Dnes je vdaná v Praze a má sama dvě děti. Vídáme se tak jednou do roka, a až do dnes to bylo naše tajemství, o kterém jsem nikomu neřekl.

Reklama