Vztahy

Láska prochází žaludkem


Samozřejmě – láska muže k ženě. Neznám případ, že by žena setrvala v celkem všedním a nijak přínosném manželství jen kvůli tomu, že na ni večer co večer čeká teplá večeře a že se na stůl servírují její oblíbená jídla. Chlap to má ovšem jinak...

Z rozsáhlého výzkumu irských vědců z Královské univerzity v Belfastu vyplynulo, co dobře znaly už naše babičky – výběr oblíbených jídel přímo souvisí s charakterem. Odborníci tvrdí: Chcete-li lépe poznat budoucího partnera nebo kolegu, podívejte se mu důkladně do talíře!

Ve zveřejněné studii v ulsterském deníku Evenig Herald došli vědci k několika důležitým poznatkům:

• Muži chroupající s oblibou syrovou zeleninu, ať už dávají přednost mrkvi nebo jablkům, jsou ohleduplní a přemýšliví. Dejte si však pozor na sympatické „zlaté hochy“, které přitahují výhradně měkké plody (např. banány): ti mají v povaze agresivní sklony, ovšem s úspěchem je skrývají.

• Fanoušci pálivých pokrmů, kořeněných odvážnými kombinacemi chilli papriček, pepře a dalších ostrých lákadel, skutečně mají v těle i v srdci oheň. Jejich nervy se ovšem nespokojí s povzbuzováním jen tu a tam. Svá chuťová čidla musí dráždit neustále – jedině tak v nich oheň nikdy neuhasne.

• Milovníci masa, zejména grilovaných steaků, se rádi vydávají za tvrdé chlapíky. To je ovšem jenom pouhá hra. Specialisté zabývající se souvislostí mezi oblíbenou stravou a charakterem jejích konzumentů upozorňují, že milovníci „flákoty“ jsou poctiví, vyznávají tradice a lze se na ně spolehnout.


Takže nezapomínejte: Nejdříve nakoukněte pod pokličku,
a teprve potom vybírejte muže pro život!

 
Jak to funguje ve vaší domácnosti? Utáhnete muže na pořádný kus masa, domácí svíčkovou nebo ovocné knedlíky? Platí, že když chcete manželovi udělat radost, uvaříte mu jeho oblíbené jídlo spíš než že ho vezmete na procházku či do kina?

   
12.05.2008 - Láska a vztahy - autor: Marie Šrámková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] saruz [*]

  ten můj je naprosto vyrovnaný všežravec Sml30

  superkarma: 0 22.02.2013, 10:26:02
 2. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  Mám doma flákotožrouta kombinovaného s klasickým buchtovým typem, je tolerantní a neremcá ani nad čočkou na kyselo

  superkarma: 0 12.05.2008, 13:59:32
 3. avatar
  [3] Solei [*]

  Milá paní Šrámková, jedním z významných důvodů pro lásku k mému partnerovi je to, že nejenom navaří má oblíbená jídla, ale také umeje nádobí.
  Tak a ted´ takový případ znáte.

  superkarma: 0 12.05.2008, 13:32:39
 4. avatar
  [2] gerda [*]

  A co milovníci buchet, dortů? I mezi muži jsou tací, kupodivu

  superkarma: 0 12.05.2008, 13:27:08
 5. avatar
  [1] myše [*]

  Hm, asi to funguje až od určitého věku. Ten můj je mlsný, rád si pochutná na dobrém jídle a sám o sobě říká že má milenku (takovou bílou, v kuchyni). Na procházku vezmu psa, ne manžela. Je fakt že občas jde se mnou taky. Když mu uvařím jeho oblíbené jídlo, tak je pravda, že je rád...

  superkarma: 0 12.05.2008, 13:17:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme