První kniha české autorky s tématikou jedlých dárků konečně na trhu!

Kniha Denisy Bartošové obsahuje nejen báječné recepty na jedlé dárky pro děti, maminky, tatínky, partnery a mnohé další, ale také originální nápady na jejich balení. S autorčinou pomocí zvládnete jedlý dárek připravit do posledního puntíku (kniha obsahuje také přílohu, kde najdete jmenovky, krabičky, kornouty atd.), ale poslední krok - darování - je již pouze na vás.

Kniha stylistky, designérky a vášnivé kuchařky Denisy Bartošové obsahuje nejen báječné recepty na jedlé dárky všeho druhu - pro děti, ženy (maminky, dcery, kamarádky...) i muže (partnery, tatínky...), ale především originální nápady na jejich balení. Jedlé dárky lze věnovat k nejrůznějším příležitostem, proto je kniha přehledně rozdělena do kapitol odpovídajících tematicky jednotlivým měsícům - vždyť únor je lásky čas, červen patří dětem a prosinec si tvorbu dárků pro blízké přímo žádá!

S autorčinou pomocí zvládnete jedlý dárek připravit do posledního puntíku (kniha obsahuje také k vystříhnutí jmenovky, krabičky, kornouty atd.), ale poslední krok - darování - je již pouze na vás. A protože je autorka žena-kreativec, vymysleli jsme knize originální vazbu s oválným výřezem, kterou se jiná kuchařka na našem trhu nepyšní, a hravý, nijak unylý layout doplněný o skvostné fotografie Aleny Hrbkové. Snad se láska, kterou je kniha doslova prošpikovaná, dostane nejen do vaší kuchyně.

kucharLáska prochází kuchyní - Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek

  • pevná vazba s oválným výřezem, 210 x 290 mm
  • 160 stran, ke každému receptu fotografie dárku v daném balení, kniha obsahuje také jmenovky, krabičky atd., 499 Kč
  • vydává nakladatelství Smart Press, www.smartpress.cz

Z 51 jedlých dárků vybíráme: Slané pečené čtyřlístky jako „PF“ - Valentýnské dárky - Velikonoční překvapení pro malé i velké koledníky - Sušenkové lžičky a minibábovičky pro malé mlsaly - Marmeládový set na celý týden - Bylinkové oleje i octy - Adventní kalendáře - Sušenky pro zvířátka

 

Reklama