.

Láska přes internet aneb Jak jsem se seznamovala. Díl II. – Já, Anai (druhá část)

Vztahy

Láska přes internet aneb Jak jsem se seznamovala. Díl II. – Já, Anai (druhá část)

Minulý týden jsme vám představili nabídkovou galerii osob mužského pohlaví, která odepisovala a jevila zájem o rozvedenou ženu něco po čtyřicítce na tehdy začínajících internetových seznamkách ZDE (klikni). Dnes nabízíme pokračování, protože plejáda byla tak různorodá a zajímavá, že stojí za podrobnější analýzu.

love

Ti, které jsem chtěla, ale oni nechtěli mě:

Favorit

Lev jako já – pařič velkého světa, který mě ráno budil sklenicí šampusu – leč po pár měsících a po pár skleničkách na našich stále řidších nočních jízdách po vyhlášených pražských hospodách – usínal... Po zaláskování do jiného jsem ho předhodila kamarádce, do níž se zamiloval pro změnu on. Chodili spolu téměř tři roky. Pak přišla na to, že není v jeho životě jediná. Přestala si hrát na Lvici salonů (narodila se ve znamení Býka) a vysosaná a předčasně zestárlá každodenním pařením začala žít zase život normální smrtelnice. Zoufalý Favorit se opil a ve tři ráno zvonil před mým domem a řval: „Otvírej, milenci jdou!“ Tehdy spal u mě teprve podruhé můj nynější… ustál to díky svému specifickému smyslu pro humor.

Šampion

Ántré jako prase – že bych mu prozradila datum narození? Povoláním byl psycholog. Lvice ve mně se zatetelila a totálně zblbla z obrovské kytice a výběru luxusní restaurace v Podolí, kde nás uvítal sám řecký majitel. Poprvé a naposled jsem na první schůzce sedla do JEHO auta. Já vím, nemá se to, ale kdy mě kdo předtím nebo potom vyzvedl na rande doma, jako v americkém filmu? Byla jsem strašně nervózní. Už když jsem otevřela dveře od domu, věděla jsem, že je to pan Pravý (Božský, Úžasný, atp.). Objednala jsem si lososa a nevěděla si rady s kůstkama. Posléze jsem udělala faux pas u stolu (nalila jsem si SAMA minerálku) a kytku jsem zapomněla v autě na zadním sedadle. Přivezl mi ji na moji žádost na otočku druhý den a třetí den nabídl další rande na den čtvrtý. Jásala jsem a srdce mi krvácelo, když jsem odmítla kvůli slíbené akci. Všichni říkali, že tím spíš se ozve – neozval – na rande.cz  mi ho zřejmě nemilosrdně odlovila tvrdší konkurence.

Junior 1

Ke schůzce mě dlouho přemlouval – přece jen byl o 13 let mladší. A já tehdy měla takový lehce odumírající vztah – proto jsem taky po delší přestávce na internet zabrousila. Měl vrozené chování francouzského šlechtice, proto jsem mu říkala Valmont a myslela to hezky. I on to se mnou myslel hezky – každá chvíle s ním byl zážitek – nikoliv však dlouhodobý.  Během měsíce mi zdrhnul. A pak ještě mnohokrát, takže se i pokaždé vrátil, většinou vždycky, když jsem ho potřebovala. O povodních mě zachránil jako princ z pohádky z evakuace a neohroženě provezl svým autem gejzíry Vltavy do bezpečí. Bohužel ne do toho svého – pouze do bytu mé kamarádky. Měl strach z normálního vztahu díky zradě obou manželek, a proto potřeboval udržovat aspoň dva paralelní vztahy, aby nezůstal sám. Mám ho, jako málokterého z téhle „galérky “, určitým způsobem ráda dodnes...

Junior 2

Když pauzíroval Junior 1, zaskakoval Junior 2. Společný měli věk a to zdrhání – prostě použitelnost s ručením omezeným. Věděl, že dělá náhradníka, a bylo mu to jedno. I já dělala náhradnici nějaké jeho další přítelkyni. Byla s ním zábava a dobrý sex. Nedávno jsem se s ním viděla a dohodila mu kamarádku – je pořád naprosto stejný... Vždycky zůstane „dvojkou“.

Ital

Nikdy jsem se nedozvěděla, zda si na jihoevropana pouze hrál, či zda jím alespoň jeho otec kdy byl. Jméno odpovídalo (bylo-li ovšem pravé) a image světáka ještě víc. Bezvadné drahé obleky, rande v lepších kavárnách, konzumace neskutečného množství šálků piccola a občas mobilní italská konverzace. Přitahoval mě jeho lehce blahosklonný přístup a zatoužila jsem poznat jej blíže. O zamilovanosti nebylo řeči. Jednou jsem si dovolila zrušit rande, a už jsem se nedoprosila dalšího. Měla jsem utrum. Asi po roce se ozval a já ho seznámila s kolegyní. Říkala, že „byl divnej“. No, tak asi byl…

Sedlák

Ideál, kterého mi záviděly všechny kamarádky: Věku přiměřeného, vzhledu jednoho amerického hereckého idola, dobře oblečen, vzdělaný, bohatý. Chtěla jsem ho tak moc, že přestal chtít on mě. Po pár rande mi zavolal a pravil, že přestože si nikdy s nikým tak skvěle nerozuměl, tak nejsem ta pravá. Za týden mi zavolal znovu. Nabídl mi,  abych s ním jela na dovolenou jako placená společnice (byla jsem tehdy velice chudá). Pokud si myslíte, že šlo o sex, jste úplně vedle: mým úkolem bylo cestu kompletně zařídit, postarat se o to, aby se majitel mnoha hektarů obilí nespálil, nepřibral a – nezatoužil po jiné ženě (včetně mě), neboť chtěl zůstat věrný své milence. Ukázalo se, že nemá tzv. vyřešenou minulost nejen s vdanou milenkou, ale ani se svou rozvedenou manželkou. Vypadalo to, že neví, co chce. Brzy to věděl: po lehkém zdráhání jsem ho nakonec seznámila se svou kamarádkou, s níž žije už téměř deset let…. 

Ten, který chtěl mě, kterého jsem chtěla i já, leč osud to zamotal -  byl pouze jeden:

Beran

Typický. Prý znamení, které ke Lvici pasuje. Spřízněná umělecká duše – vyráběl unikátní skleněné věci, které se hýbaly. Několik večeří a málem jsem se zamilovala. A konal se hepáč o deset let dřív než ten skutečný. Jen málem: na scéně se totiž objevila moje dávná ženatá love, mávala mi před očima rozvodovým papírem a mně zněla v uších píseň, kde se zpívá: „Neopouštěj staré známé pro nové.“ Copak jsem mohla odolat? No, asi jsem měla…  všechno bylo totiž nakonec jinak.

 Čtěte také:

   
12.10.2011 - Ona s ním - autor: Zuzana Anai Hainallová

Komentáře:

 1. avatar
  [12] black.bird.third [*]

  Na to bych neměla odvahu.

  superkarma: 0 06.11.2012, 18:38:48
 2. avatar
  [11] blesksoft [*]

  hm a internetu je podvodníků habakuk

  superkarma: 0 17.12.2011, 09:51:21
 3. avatar
  [10] oalison [*]

  Úplně jsi mi připoměla moje seznamovací období. Tolik exotů potkat v krátkém období, by mi snad ani nikdo neuvěřilSml30 Nakonec mám doma o 4 roky mladšího chlapa, kterýho jsem vůbec nechtělaSml30

  superkarma: 0 13.10.2011, 10:31:23
 4. avatar
  [9] femme [*]

  Anai — #8 no hlavně, žes nenarazila na stejného kreténa, co moje kámoška Sml58 

  superkarma: 0 12.10.2011, 18:48:31
 5. [8] Anai [*]

  femme — #7 Hm, vím, měla jsem štěstí... Sml30 Já tehdy v mládí (relativním) dost riskovala - klidně jsem se pustila i do toho Německa busem a téměř jsem ho neznala....

  1. na komentář reaguje femme — #9
  superkarma: 0 12.10.2011, 17:28:16
 6. avatar
  [7] femme [*]

  Anai — #6  tos měla štěstí, moje kámoška to udělala taky a za svoje kategorické NE dostala od toho "gentlemana" dost slušnou nakládačku Sml31 

  1. na komentář reaguje Anai — #8
  superkarma: 0 12.10.2011, 13:16:02
 7. [6] Anai [*]

  alpina — #3 No, vidíš.... Sml16 Já jen chtěla dát každému šanci. Nenapsala jsem o všech: jeden z nich například šalamounsky nabídl bowling kousek od svého bydliště, posléze jej objednal a řekl, že se musí jít domů převléci - jasně, znělo to logicky - ovšem až do té chvíle, kdy mě začal hodně přemlouvat, abych zaskočila k němu domů s ním. Bylo to asi riziko, ale já šla. Jasně, že se o něco pokusil, ale násilník to nebyl ...Sml30 To víte, že ani k bowlingu pak nedošlo - hezky jsem se rozloučila a jela domů.

  1. na komentář reaguje femme — #7
  superkarma: 0 12.10.2011, 11:33:25
 8. avatar
  [5] femme [*]

  átéčko — #4 Sml30 tak to já jsem několikrát ani k tomu vínu neusedla Sml24 Sml30

  superkarma: 0 12.10.2011, 10:03:28
 9. avatar
  [4] átéčko [*]

  Blueberry — #1 To mi připomnělo jednu ženu-in, která se seznamovala na netu a s dotyčnými si dávala schůzku na dvojku červeného. Vždy nás informovala a jednou se velice brzy vrátila a napsala. "Tak rychle jsem víno do sebe ještě nikdy neobrátila."

  1. na komentář reaguje femme — #5
  superkarma: 0 12.10.2011, 07:22:45
 10. avatar
  [3] alpina [*]

  Blueberry — #1 Také jsem šla na kafe s jedním předem vyloučeným - už jsme spolu rok Sml57 Z čehož plyne, že člověk nemá dělat unáhlené závěrySml24

  1. na komentář reaguje Anai — #6
  superkarma: 0 12.10.2011, 06:23:33
 11. avatar
  [2] Eva_CZ [*]

  Sml26 Svezi clanek, hezke cteni. Sml67

  superkarma: 0 12.10.2011, 02:33:33
 12. avatar
  [1] Blueberry [*]

  Ja te obdivuju, ze jsi chodila na kafe i s temi, co byli na prvni pohled vylouceni. Pripravila jsem asi par jedincum pernou chvili, kdyz jsem jim oznamila, ze nema cenu ztracet cas Sml30 a to kafe jsem odmitla. Vzalo to celkem 15 schuzek nez jsem poznala nynejsiho manzela. Kdyz jsem sla na schuzku s nim, prisahala jsem, ze je to posledni... uz jsem na vic nemela nervy.

  1. na komentář reaguje alpina — #3
  2. na komentář reaguje átéčko — #4
  superkarma: 0 12.10.2011, 00:54:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme