Milá redakce,

četla jsem si článek O TAJNÉ CTITELE NENÍ NOUZE. Také jsem se seznámila takovým poněkud méně běžným způsobem. A to přes Internet. A strašně rychle :)

Třináctka mi přinesla štěstí

Vloni, 13. prosince, jsem brouzdala po jednom chatovacím serveru. Měla jsem tam dost přátel a jedné kamarádce jsem se chystala napsat vzkaz. Ale počítač stávkoval a po dlouhých minutách téměř marného snažení se zasekl. Vlastně spíš dochroustal... stránka se vzkazem  byla kdovíkde, místo ní se na mne zubil usměvavej kluk z fotografie svého profilu. No, a já prvně v životě udělala jednu věc... odeslala jsem mu seznamovací formulku s odkazem na svůj profil.
Odpověděl ještě ten večer :) ale vůbec nenapsal "jasně, chci se seznámit" nebo " dej mi pokoj, jsi nemožná". To vůbec, přečetl si něco málo o mně a zeptal se, jestli už mám to kotě, o kterém tam píšu. Prostě to vzal za správnej seznamovací konec. Měla jsem ho, to kotě. Začali jsme si vyměňovat vzkazy, 2-3 za den a skutečně bylo o čem psát. Toho 13. 12. bylo pondělí a 6 dnů na to, v neděli, jsme se už toulali předvánoční Prahou a bylo nám krásně.  Domů jsem se dostala dost pozdě :) Den po Štědrém večeru jsme měli první rande, přišla první pusa a já si uvědomila, že i na mě konečně káplo štěstí. Tedy na nás oba.

Včera jsme spolu byli 9 měsíců a začli jsme desátý. Bydlíme spolu a čekáme miminko. Je nám 30 a řekli jsme si, že času už jsme zameškali dost. Na chat už nechodíme, ale nestydíme se na otázky našeho seznámení odpovídat, že to bylo přes Internet. Jak já říkám, zázraky se dějí ...


Přeji všem krásné stále ještě letní odpoledne,
Petra.


Nicky čtenářek, kterým pošleme překvapení za jejich příběhy o seznámení, zveřejníme po 16. hodině.

Více najdete zde:
 
redakce@zena-in.cz
Reklama