blood

V Japonsku je to velice oblíbená záležitost, dokonce oblíbenější než horoskopy. A své uplatnění si občas nachází i u nás. O co jde? O krevní skupiny. Tvrdí se totiž, že krevní skupina dokáže člověka do jisté míry ovlivnit.

Někteří lidé se při výběru protějšku řídí partnerskými horoskopy, jiní dají právě na krevní skupinu. Kolegyně Míša se domnívá, že spojení dvou stejných krevních skupin minimalizuje riziko vzniku genetických vad. To se mi bohužel nepodařilo ověřit.

Zjistěte, jak moc se k sobě hodíte.

Krevní skupina 0

Jaká jste?
Jste přirozený vůdcovský typ. Ráda vyprávíte a chcete být středem pozornosti. Jste optimistická a cílevědomá. Nulám se daří v podnikání. Mezi slavné „nuly“ patří například královna Alžběta nebo Ronald Reagan.

Kdo se k vám hodí?
Muž A: To je ideální partner. Budete se ve vztahu výborně doplňovat. Vy jste impulzivní s mnoha zájmy a on zase něžný a stabilní.
Muž 0: I tady to vypadá nadějně. Pokud se sejdou ve vztahu dvě nuly, nikdy nezažijete nudu. Hrozí ale, že delší odloučení bude mít nepříznivý vliv a sobě se odcizíte.
Muž AB: Tahle kombinace slibuje vztah zajímavý, akční s velkou dávkou napětí. Bude chtít experimentovat.
Muž B: Vzdejte to. Hrozí časté hádky a italská domácnost. Mohla byste ho utlouci svými aktivitami a energií, pro které nemá pochopení. Ovšem pokud těžké začátky překonáte, muže se vám nakonec zadařit.

Krevní skupina A

Jaká jste?
Áčka jsou rození perfekcionisté s citem pro detail, kteří si potrpí na důkladnost a preciznost. Málokdy však sami přijdou s něčím novým. Ze slavných „áček“ se nabízí například Alan Alda.

Kdo se k vám hodí?
Muž A:
Bude vám s ním dobře. Oba se snažíte vybudovat příjemný, útulný domov. Váš vztah bude plný harmonie. Bude ovšem snadno zranitelný. Pokud se jeden cítí dotčen, vydrží dlouho trucovat.
Muž 0: I tahle kombinace je dobrá. On touží po klidném rodinném zázemí s dětmi a vy mu ho umíte obstarat. V sexu, který bude pro váš vztah velmi důležitý, se doplňujete. Vy sama jste spíš pasivní, kdežto on zase aktivní. Ohrozit váš vztah ale může jeho autoritativní chování.
Muž AB:  Je pro vás velmi přitažlivý. Jenže je samé překvapení a to vás může znejistět. Dáte-li vztahu šanci, nebudete litovat. Budete se s ním cítit bezpečně. V sexu si vzájemně vyhovujete, jako nikdo jiný.
Muž B: Nebudete zrovna ideální pár. Přestože se zezačátku můžete dobře doplňovat, časem vám na něm začne vadit jeho svobodomyslnost. Chcete, aby věci měly svůj řád, ale on pravidla odmítá, v domácnosti vám vznikne chaos.

Krevní skupina B

Jaká jste?
Jste individualista, který se dokáže dlouhé hodiny soustředit na jednu věc. Jte nekonvenční, odmítáte předpisy, zákazy a příkazy, neboť je považujete za brzdu svého rozvoje. S krevní skupinou B se narodila Mia Farrowová a také světový golfista Jack Nicklaus.

Kdo se k vám hodí?
Muž A:
 Bude se snažit s vámi jemně manipulovat a nastolit vám nějaký řád. Časem budete o sexu spíš jen přemýšlet, než činit. Tvoříte protiklady, které se přitahují, společně se doplňujete, ale na manželství to nevypadá. On se může zaleknout vaší zbrklosti a vy se začnete brzy cítit jako zajatec.
Muž 0: S nulou to nebude žádná sláva. Váš vztah není příliš perspektivní. Rychle se do sebe zamilujete, ale spíš jde o lásky smyslovou, než emoční. Lásku musíte od začátku pěstovat, jinak nebude mít vztah dlouhé trvání.
Muž AB: Je pro vás nejvhodnější. Dokáže se vám nejlépe přizpůsobit. Společně se doplňujete a tvoříte sehraný tým. Začátky bývají krásné. Je vám také zdatným soupeřem do diskuze a vy milujete překvapení. Vzájemně se tolerujete a dáváte prostor jeden druhému. Pro manželství je to ideální spojení.
Muž B: Je stejný individualista jako vy. Váš vztah může být produktivní. Umíte se vzájemně podpořit. Každý chcete svou svobodu a v tom  je kámen úrazu. Jakmile jeden z vás začne na druhého uplatňovat nějaké nároky, vznikne spor. V sexu se vám společně daří, ale není pro vás důležitý.

Krevní skupina AB

Jaká jste?
AB jsou nejvzácnější nejen jako krevní skupina, ale i jako lidé. Spojují dohromady vlastnosti obou skupin A i B. Jsou to vynalézaví idealisté, jsou empatičtí a skromní. Daří se jim dobře na místě vůdců a organizátorů. Skupina AB vřela v žilách spisovatele a básníka E. A. Poea.

Kdo se k vám hodí?
Muž A:
Dobré spojení. V lecčem se shodnete a jste si docela podobní. Dokážete se vzájemně podpořit. Je to právě vás muž, kdo častěji přizná svou chybu a kdo se snaží více o udržení vztahu. Oba se dokážete vcítit do toho druhého, s láskou o sebe pečujete. Muž A vám poskytne pocit bezpečí.
Muž 0: Je to spíše praktický typ. Společně se vám podaří překonávat každodenní překážky. Jste otevřeni všemu novému. V sexu si porozumíte a možná i to přispěje k spokojenému manželství. Do budoucna je váš vztah perspektivní.
Muž AB: Tohle je nevyzpytatelná směs. Spojením dvou AB vznikne jeden nebo druhý extrém. Můžete mít zcela ideální krásné manželství nebo se vaše domácnost stane každodenním bojištěm. Váš společný život je mimořádně pestrý a plný překvapení. Nikdy nevíte, co přijde v další vteřině.
Muž B: S ním si asi budete rozumět. On vám ochotně vyjde vstříc. Pouští se s vámi do diskuzí. Jste sice odlišní, ale máte podobné povahové rysy. Jste k sobě tolerantní a respektujete individualitu druhého. Společně tvoříte dobrý pár.

Reklama