Je sice leden, ale pokud se to nepokazí (jakože asi ano, ale co už), začíná nám jaro. A s jarem přijde sluníčko a se sluníčkem vyhřáté meze a nejen ty. A procházky. Procházky ve dvou, mám-li být přesný. To se pak mohou dít věci.

Na venkově, tam je hej, tam je kousek do luk, do polí a do lesů, ale co mají dělat lidé ve městech, když na ně přijde slabá chvilka a oni si nemůžou pomoci? A třeba zrovna nemají kde? Ono se ale přece místo vždycky najde. Když hormony bouří, dodávají odvahu k činům, které pak máme často problém obhájit sami před sebou. I když jsou určitě takoví, kteří ten adrenalin při sexu přímo vyhledávají.

Jinak si nedokážu vysvětlit všechny ty obsazené lavičky na Petříně, ba i na Letné, na petřínské stráni se v některých obdobích pomalu nedá šlápnout bosou nohou na trávník, aby někdo nevyjekl... A to jsou ještě ti stydlivější a umírněnější!

Co teprve ti, kteří jsou schopni znásilnit pro svoje potěšení telefonní budku, veřejné záchodky a nebo poloprázdný dopravní prostředek. Pro někoho je to sport, pro jiné už potřeba, protože nic se pro ně nevyrovná pocitu, že mohou být přistiženi...

Historky o párech v obchodních domech s nábytkem jsou také známé, oblíbenou zábavou je i „zkoušení“ oblečení ve dvou v kabinkách, i když dnes už tam většinou stojí někdo, kdo kontroluje, kolik kusů si nesete dovnitř...

Nevyplácí se ani moc dívat do ztemnělých průchodů a zákoutí, ti nejodvážnější zvládnou něco sexu i na natřískaném koupališti pod dekou a myslí si, že to nikdo nepozná.

Sex v autě se skoro nedá považovat za veřejné místo, ovšem jsou dovedové, kteří zaparkují tak nešikovně, že kolem nich po každé tramvaji přejde tlupa studentů vracejících se na koleje. Inu, kdo chce kam, pomozme mu tam.

Jednoduše řečeno se nám blíží sezóna veselých zážitků, a to jak pro samotné aktéry, tak pro kolemjdoucí, kteří budou moci být pohoršeni právě tím správným způsobem. Bude to žhavé, i kdyby nebylo příliš teplo. Přitom to bude stejné jako stovky a tisíce let předtím, protože tělu si sice poručíte, ale není jediný důvod, proč byste měli. Tak jak jste na tom vy?

Máte zážitky se sexem na veřejnosti?
Nechali byste se k němu přemluvit?
Nebo jste příliš stydliví?
Nebo je to naopak pro vás samozřejmost?
Dnes už ne, ale podnikali jste to dřív?
Nebo máte spíš štěstí někoho nachytat?

Napište nám do magazínu na adresu
redakce@zena-in.cz! Nejlepší odměníme!

Reklama