sch

ESSENSITY od Schwarzkopf Professional

Vyznáváte životní styl, který je šetrný k životnímu prostředí? Zajímá Vás ekologie a trvale udržitelný rozvoj? Nebylo by skvělé, kdybyste mohli perfektně zkombinovat účinnost a přirozenost také v péči o vlasy a při vytváření moderních účesů? Značka ESSENSITY od Schwarzkopf Professional Vám přináší odpověď, nabízí totiž fantasticky přirozené výsledky - vlasy v harmonii s přírodou. Nyní představuje pět nových teplých odstínů v tónech červené a měděné, které Vaše vlasy nádherně rozzáří a naladí Vás na nadcházející podzimní sezónu. Nové barevné odstíny ESSENSITY na Vás čekají v salonech Schwarzkopf Professional od září 2011.

schschsch

Nové odstíny barvy ESSENSITY

Zamilujte se do červené! Červená barva vlasů nepochybně upoutá pozornost okolí a dodá ženě sebejistý a tajuplný vzhled. Pro herečky, jako je Cynthia Nixon coby Miranda z kultovního seriálu Sex ve městě nebo Marcia Cross jako Bree ze Zoufalých manželek, se červené vlasy staly samozřejmostí. Celebrity a milovníci módy po celém světě jsou doslova uchváceni červenou vlnou jednoduše proto, že tato barva vyjadřuje vášeň, lásku k životu a sebevědomí. Pokud také hledáte dokonalý červený odstín a oceníte přírodní složky a zářivé barevné výsledky, značka ESSENSITY Vám nabízí pět nových vzrušujících moderních odstínů v tónech červené a měděné - pro skutečně úchvatný look.

sch

ESSENSITY kombinuje to nejlepší z obou světů: věrohodné barvicí účinky a sílu přírody. Krémové složení s obsahem oleje, bez amoniaku a bez parfemace, které je založené na inovativní technologii AMEA, garantuje perfektní barevné výsledky a až 100% krytí bílých vlasů. Obsahuje organické esence z oleje ze semínek vinných hroznů, přírodního ektoinu a vzácného včelího vosku - složení z více než 90 % přírodně získaných ingrediencí . Perfektní recept na naprosto úchvatné červené a měděné odstíny a zdravě vypadající, přirozeně lesklé vlasy.

Reklama