klik

Nedávno jste si mohli přečíst rozhovor s paní Hanou Vovsovou, která napsala čtivou publikaci Láska na první kliknutí. Tato knížka vás nejen pobaví, ale pomůže vám zorientovat se v prostředí internetových seznamek, ve vašich vztazích obecně a ve vás samotných...

Paní Hana zůstala po rozvodu dvacet let trvajícího manželství sama. Rozhodla se hledat partnera po internetu. Své zkušenosti s tímto seznamováním popsala s humorem v knize, která se právě objevila na pultech knihkupectví!

klik

klikKřest knížky proběhl minulý týden v Praze v kavárně UPM, písněmi jej otevřela i uzavřela herečka Národního divadla Eva Vrbková a kmotrem se stal herec Saša Minajev, kterého můžete znát především ze seriálu Ulice. „Kdyby byla knížka upravena pro divadlo jako hra, určitě bych si v ní s chutí zahrál,“ řekl Saša Minajev a sama autorka knížky už možná o takovém zpracování uvažuje... ale to zatím zůstává jejím malým tajemstvím.

Knížku Láska na první kliknutí seženete v knihkupectví Dobrovský, lze ji samozřejmě objednat přes internet, například tady: http://www.dobrovsky.cz/, www.kosmas.cz a www.knihshop.cz.

Reklama