Potkala jsem krásnýho chlapa… taky byl vtipný, pozorný, bohatý, rozvedený, s malou holčičkou ve své péči a jak jsem později zjistila s velmi vysokými politickými konexemi. Chodili jsme spolu půl roku a bylo to báječné. Výlety, večeře, koupání, milování, akce s přáteli, prostě jak to v zamilovanosti chodí.

 

Po půl roce přišel s tim, že bychom si mohli postavit domeček. Tedy domeček… chtěl stavět dům z kanadské borovice. Začala jsem shánět pozemek a těšila se, že konečně poznám jeho dceru, říkali jsme si, že jí nebudem zatím plést hlavinku, dokud nebudem mít jasno, že spolu chceme být.

Vzali jsme to pomalu, aby si princezna zvykla na novou tátovu „kamarádku“. S maminkou se nestýkala, tak to bylo strašně jednoduché. Sama mi začala volat, že už se na mě těší a že už si dlouho přeje novou maminku. Byla jsem z toho šťastná, trošku jsem se obávala, abychom si na sebe zvykly.

Měla jsem pocit neuvěřitelného štěstí, bylo to nádherné….

Jenže člověk míní a partner může měnit... Objednal pro mě auto, protože měl moc práce, a já začala objíždět vhodná místa ke stavbě, s mým otcem domluvil známého ze stavební firmy a vše se zdálo na dobré cestě.

Pak to začalo… přijela jsem večer domu  s foťákem plným fotek pozemků a dozvěděla jsem se, že těch pár blbostí jsem určitě nemohla fotit celý den… zaraženě jsem na něj koukla a šla ohřát večeři. Jako by mu tou chvílí něco přeskočilo v hlavě – no spíš vyplulo na povrch, co už tam bylo, a začaly hysterické scény, co dělám celý den a že mám určitě někoho… bokem. Hájila jsem se, že to není pravda, že měl asi těžkej den a ať toho nechá…

Nenechal a na dva dny odjel... prý ať se nad sebou zamyslím. Absolutně jsem nechápala, co to má znamenat. Když přijel, byl jak mílius a zas bylo vše růžové. Jenže mně už v hlavě blikalo poplašné světýlko. Pak musel na pár dní pracovně odjet. Když se vrátil, byl jak kus ledu, prý jsem si tu bez něj určitě bezvadně užívala a on se na mě taaak těšil. Odmítla jsem to poslouchat. Sbalil si tedy věci, že je konec.

Absolutně jsem netušila, co mu přelítlo přes mozek, ale řekla jsem jen: Jo, to bude nejlepší, tohle chování ti trpět nehodlám. Tak zlej pohled, co po mně hodil, jsem snad nikdy neviděla a po poznámce: já tě zničim, ty děvko, odjel. Začaly mi chodit výhružné sms, když mě prý nemůže mít on, nebude mě mít nikdo, začala mi volat malá s hysterickým pláčem, že se na mě tak těšila a že tatínkovi ubližuju.

 

 Bylo to na palici, 50x denně mi volal a chtěl to celé rozebrat, pak si sypal popel na hlavu, že to vždycky pos..re, pak zas výčitky, že kdybych mu nezahybala, mohli jsme být spolu.. prostě jak na houpačce. Po pár dnech jsem toho měla plné zuby a zavolala jsem mu sama. Oznámila jsem mu, že takhle žít nechci a ať vezme na vědomí, že jsme se rozešli. Zasyčel jen: tak se připrav, děvenko, na likvidaci, a položil telefon.

Pár dní se nic nedělo…

A pak to začalo… neustále jsem měla v patách slídící auto, začaly mi chodit neoznačené obálky do schránky s výpisy textů mých sms známým (které mimochodem jasně ukazovaly, že nikoho nemám), taky mi přišel přepsaný text mých hovorů z pevné linky, policajti mě neustále někde stavěli či naháněli houkačkou uprostřed města, jak kdybych byla kriminálník a měli z toho děsnou srandu, prostě šikana ze všech stran. Nakonec na mě ušil super podvod a má firma s velkým ročním obratem krachla. Soudy se táhnou dodnes, ale stejně nic už neuvidim.

Tohle vše se vždy v průběhu na den dva uklidnilo a on mi napsal sms, jestli už jsem pochopila, že od něj nikdo neodejde a kdy se hodlám vrátit.

Když pochopil, že se fakt nevrátim, začal vyhrožovat, že mě tedy unese. Joo, to vám byly chvilky.  Nikdy ani na krok sama, když jsem šla na policajty, jen něco napsali a poslali mě domů a večer jsem měla kopii trestního oznámení ve schránce a patřičným komentářem. Taky jsem u toho našla fotku mé rodiny, jejich adresy, zaměstnání a rodná čísla a prý ať si uvědomim, že pokud budu pokračovat, zlikviduje je.

Neumíte si představit, jakej stres jsem zažívala, neustále jsem byla nemocná, z oslabení naskákaly opary, do toho jsem přišla o firmu a neměla peníze. Hrůza..

Nakonec mí kamarádi (rodinu jsem měla daleko) podnikli akci, dali mi vysílačku, novou simku do telefonu a domluvili jsme, že až vše naplánují, ozvou se. Krkolomná akce začala, kdy jsem si mohla vzít jen batoh a hafana a jít jako s kamarádkou na procházku. Tam mě naložilo auto a tradá pryč. Samozřejmě se za námi objevilo sledovací auto a my dojeli do soukromého areálu s hlídačem, tam mě bleskově naložili do kufru jiného auta, které řídil někdo jiný, a zas honem pryč. Šílená jízda po městě, strach, že mě stejně najde, že něco udělá mé rodině, mým přátelům… strašnej pocit.

Nakonec to dobře dopadlo, odvezli mě 300 km daleko a byla jsem tam 14 dní a až tam jsem mohla aktivovat novou kartu.

Když jsem se vrátila, ještě pár měsíců jsem chodila ven s nožem a plynem. Nakonec to ustalo a dnes už je to pár let, ale husinu mám ještě teď, a když tohle píšu, třesou se mi ruce.

Po nějaké době jsem zjistila, že byl několikrát  trestně stíhán za vydírání a že svou ženu zničil a dceru jí prostě pod pohrůžkami vzal.


Vaše Klára

 

Milá Kláro, husinu mám i já. Moc děkuji za Tvůj příběh a přeji Ti už jen samé štěstí...

Reklama