ohnostroj

Pokud nemáte zítra odpoledne co dělat a zároveň patříte k milovníkům pyrotechniky, laserů a dobré hudby, skočte si na pražské závodiště ve Velké Chuchli. Zítra tam bude všechno při jednom.

Už ve 14 hodin startuje grandiózní show Pyro music laser fest, kde mistři ze studia Flash Barrandov SFX ukáží, co umí. Na návštěvníky akce čekají tuny pyrotechniky, čtyři obrovské ohňostroje, velká projekce, 20 největších laserů v Česku, čtyři laserová děla, 500 tanečníků v kostýmech a několik kapel. Například Airfare, Děda Mládek Illegal Band, Xindl X.

Vše završí čtyři ohňostroje a dvě laser show, ty budou, jak prozradili organizátoři,  na téma největších světových hitů jako je Starway to Heaven od Led Zeppelin a závěrečná megashow s Michaelem Jacksonem. Programem bude provázet moderátor Leoš Mareš.

Mrkněte se na video z loňska:

Kromě hudebníků a ohňostrojů tu bude k vidění mnoho dalšího. Hladové žaludky budete moci zaplnit. Na své si přijdou i děti. Pro ně tu zahraje dívčí hudební skupina 5angels. K dispozici bude také dětský koutek, fotbálek, basketbal, houpací sítě, ale především několik helikoptér. Zájemci budou moci nasednout a vznést se na malý okružní let.

Jak se na dostihové závodiště dostanete?

Vlakem: Vlaková stanice Velká Chuchle je přímo u závodiště. Pro návštěvníky akce bude posílena vlaková doprava ze smíchovského nádraží.
Autobusem: Ze Smíchovského nádraží bude posílená autobusová doprava bus číslo 172 do zastávky Závodiště Chuchle a stejně tak i zpět směrem Smíchovské nádraží po ukončení akce.
Autem: Autem můžete dojet až k závodišti. Zde už bude připraveno velkokapacitní parkoviště.

Vstupné

Vstupné pro dospělého seženete od 290 korun, za děti do dvanácti let zaplatíte 150 korun. Více o vstupném se dozvíte ZDE.

lupa

Reklama