Zdraví

Lapač tuků


Hubnutí je věda. Dietologové, fyzioterapeuti i kamarádky radí co dělat, abychom shodily přebytečná kila. Mnohdy nezabírá žádná rada, byť si o ní myslíme, že patří k těm nejlepším.

 

Zoufáme si, měříme faldy, které se už pomalu podobají spíš pneumatikám značky Michelin, kupujeme si potraviny označené dia nebo light a netušíme, jak špatně si děláme. Tyto potraviny jsou totiž určeny pro nemocné – tedy pro ty, kteří mají poruchu metabolismu cukrů. Obyčejný cukr je v nich nahrazen chemickou sloučeninou, ta ale pro zdravé tělo představuje škodlivinu, kterou ukládá do tukových buněk, protože si s ní neví rady. Totéž platí o potravinách s nula procentem tuku. I v nich je tuk nahrazen chemickou látkou, kterou nedokáže náš organismus zpracovat, a tak ji jako nebezpečný odpad odklidí do jater, ledvin, tukových buněk a dokonce i do kloubů. Škodlivé jsou ale i drastické diety. Kdo má pevnou vůli, ale nedostatek informací, možná po nich na chvilku zhubne, současně si ale ublíží na zdraví.

Chronickým dietářkám se často drolí zuby, kůže je prověšená a vytahaná, obličej mají vrásčitý a strhaný, klouby bolí a kosti řídnou, nijak vábný pohled. Nevědomky totiž omezují přísun vápníku a kolagenu, které jsou pro zdraví našich kostí, zubů a kloubů životně důležité. Navíc vápník s kolagenem zodpovídají i za hubnutí či tloušťku - dle provedené klinické zkoušky bylo zjištěno, že vápník z vaječných skořápek a kolagen podávaný v období menopauzy omezuje sklon k tloustnutí.


Chitosan na to jde odjinud, a to od žaludku. Chová se vskutku chytře, polapí, nebo chcete-li vychytá tuky a zabrání jejich vstřebání v zažívacím traktu. Tuk se s ním spojí ve velkou masu, kterou organismus nemůže vstřebat a naváže ho na sebe ve čtyř až šestinásobku své vlastní váhy. Podstata účinku je v tom, že tuky tímto způsobem odstraní ze zažívacího traktu dřív, než se vstřebají a uloží jako energetická rezerva. Tato směs chitosanu a tuků má želatinovou konzistenci, takže lehce klouže střevy a snadno odchází z těla ven.

Chitosanové vlákno, na rozdíl od jiných vláken, má pozitivní iontový náboj, což mu umožňuje vázat negativně nabité tuky, lipidy a žlučové kyseliny. Je to zcela přírodní produkt derivovaný z polysacharidu chitinu. A kde hledat chitin? Především ve vnějším skeletu garnátů, krabů a vůbec korýšů. Chitosan sám neobsahuje žádné kalorie, jelikož není stravitelný.

Při zvýšené potřebě vlákniny – tedy pro lidi, kteří drží redukční dietu, mají rádi tučná jídla a nechtějí se jich úplně vzdát, nebo pro ty, kteří si jen chtějí pročistit organismus, odborníci doporučují pravidelné užívání přírodní vlákniny získávané ze schránek mořských korýšů, chitosanu. Přípravku s obsahem této vlákniny -Colafit Slim s Chitosanem se skutečně říká „lapač tuků“.

 

Při úspěšném hubnutí často dochází k uvolnění a prověšení kůže. Součástí přípravku Colafit Slim s Chitosanem je proto i kolagen, který kůži vyživí, vrátí jí její pružnost a hezky ji napne.

Ve snaze omezit tučná a kalorická jídla děláme tu základní chybu, když se nepostaráme o příjem dostatečného množství vápníku. Ve své horlivosti hubnout odbouráváme potraviny, které jsou jeho důležitými zdroji, např. jogurty, sýry, luštěniny, semínka a ořechy. Tím trpí zuby, nehty i kosti. Colafit Slim s Chitosanem je proto doplněn o drcené vaječné skořápky, které slouží jako bohatý přírodní zdroj vápníku. Colafit Slim s Chitosanem neobsahuje žádný cukr, zato je jako bonus obohacen o stopové prvky, které nám ve střední Evropě tradičně chybí, jako je zinek, hořčík a chrom. Tobolky by se měly užívat 3x denně, vždy aspoň 15 (lépe 30) minut před jídlem. Každou tobolku důkladně zapijte – ne jedním douškem, ale pokud možno celou sklenicí vody. Alkoholem ani mlékem nezapíjet! Pokud plánujete tučnější hlavní jídlo, můžete před ním užít tobolky dvě.

 

Rozhodli jste se přípravek Colafit Slim s Chitosanem vyzkoušet? Nyní máte šanci získat v akci od společnost Dacom Pharma 2 přípravky Colafit Slim s Chitosanem za cenu jednoho! Stačí zakoupit v e-shopu ZDE.

 

Nebo pojďte zkusit štěstí do naší soutěže o 10 přípravků ZDE!

   
21.01.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] Mánek [*]

  zkošela jich několik tech preparátu a to v práci dost často běhám, nepřejídám se.Ale mám rada sladké. a nic jsem nezhubla, ale taky neztlousla.

  superkarma: 0 21.01.2008, 16:23:43
 2. avatar
  [7] augustyna [*]

  skoda penez..tuky to navaze a co s cukrama? ty zase zustanou a ulozej se nam jako tuk

  superkarma: 0 21.01.2008, 15:10:59
 3. avatar
  [6] nenunka [*]

  také se zapojím. Třeba tento x... výrobek bude fugovat. Po výhře a zhubnutí o 10kg vám o tom určitě napíšu.

  superkarma: 0 21.01.2008, 14:44:16
 4. avatar
  [5] MEK [*]

  kdo nehraje-nevyhraje

  superkarma: 0 21.01.2008, 12:04:49
 5. avatar
  [4] ŠTÍSTKO [*]

  pokud budeme dlabat večer u tefky,tak nám to bude stejně k u

  superkarma: 0 21.01.2008, 10:04:52
 6. [3] menhet [*]

  Taky mě to nějak nepřesvědčilo, v čemže mi to má pomoct. Ale zasoutěžím si, třeba vyhraju a zjistím to. :)

  superkarma: 0 21.01.2008, 08:21:42
 7. avatar
  [2] Aloren [*]

  Zase mne to nepřesvědčilo...

  superkarma: 0 21.01.2008, 07:50:23
 8. avatar
  [1] kominice [*]

  Zase jedna nejapná reklama!! Už chybí jen fotka pohublého Novotnýho........

  superkarma: 0 21.01.2008, 07:26:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme