Systém pokročilé biometriky

První biometrický diagnostický systém, který dokáže vyhodnotit 15 klinických parametrů za méně než 15 minut

Dokáže Lancôme určit věk ženského obličeje?

Během uplynulých dvaceti let značka Lancôme vždy držela krok s očekáváním žen a shromáždila tak jedinečné množství odborných poznatků z oboru kožní diagnostiky. V roce 1992 Lancôme vytvořil Hydraferm, první nástroj pro vyhodnocení hydratace a pevnosti pokožky. V roce 2003 následoval Diagnôs Expert a o tři roky později jeho přenosná verze Diagnôs Express. Díky schopnosti za pouhých 30 minut analyzovat 6 parametrů pokožky (povrch pokožky, znaménka, kožní maz, hydratace, pevnost a vrásky) oba nástroje významně obohatily oblast kožní diagnostiky.

Dnes s Diagnôs ABS Lancôme překonal další mezník. Za maximálně 15 minut tento čtyřikrát patentovaný přístroj vyhodnotí až 15 klinických parametrů, vytvoří diagnózu charakteristických znaků pokožky ve vysokém rozlišení a určí skutečné potřeby ženy s cílem nabídnout individuální řešení.

Lancôme

Přesná biometrika: až 15 parametrů změřeno za méně než 15 minut

Měření pomocí přístroje Diagnôs ABS začíná nafocením série snímků s vysokým rozlišením zepředu obličeje a z profilu pomocí jedinečné dvanáctipixelové kamery pro přesnou biometrickou analýzu.
Systém pokročilé biometriky Diagnôs ABS analyzuje obličej se zaměřením na sedm klíčových partií (čelo, oči, tváře, rty, brada, krk a obličejové kontury) a vytvoří celkovou mapu obličeje. Konkrétní snímky jsou poté automaticky srovnávány s Atlasem stárnutí pokožky vypracovaným L´Oréal Research*. Tato obrovská databanka obsahuje 2800 snímků mapujících vývoj stárnutí obličeje žen různých etnických skupin.
Systém pokročilé biometriky Diagnôs ABS vyhodnotí:

 • Vrásky a jemné linky v sedmi výše zmíněných partiích
 • Pokles obličejových kontur
 • Mikropovrch pokožky (zvýrazní všechny nepravidelnosti v textuře pokožky)
 • Suchou pokožku nebo lesk způsobené nedostatkem nebo přebytkem kožního mazu
 • Tmavé kruhy, s rozlišením mezi cévními a pigmentovými kruhy
 • Výskyt a velikost podočních váčků
 • Zářivost pleti, která je posuzována podle následujících kritérií: vyrovnanost barvy, zarudnutí, kvalita a povrch pigmentových skvrn, jas a hydratace.

* z Atlasu stárnutí kůže (Roland Bazin, Eric Doublet, vydalo Medcom 2007)

Dvě jedinečné sondy

Úplně poprvé je systém pokročilé biometriky Diagnôs ABS vybaven dvěma inovativními sondami vyvinutými výlučně pro Lancôme, které přesně změří klinické parametry pokožky.
První sonda měří hydrataci a velikost pórů za použití biometrického scanu. Druhá měří pevnost pokožky a stanovuje výskyt odlupujících se částí způsobených suchostí pokožky.

Lancôme

Diagnóza na míru

Systém pokročilé biometriky Diagnôs ABS přináší rychlou a individuální službu a nabízí možnost výběru ze čtyř cílených a vzájemně se doplňujících diagnóz, které provede odborný poradce společnosti Lancôme:

 • „Mládí pokožky“, program přizpůsobený konkrétní věkové skupině, který na základě výskytu jemných linek a vrásek, pevnosti, jasu pleti a úrovně hydratace vypočítá zjevný věk obličeje.
 • „Zářivost pleti“ analyzuje jas, pigmentová znaménka, zarudlost a hydrataci kůže.
 • „Krása pohledu“ vyhodnocuje jemné linky a vrásky kolem očí, tmavé kruhy, podoční váčky a pokles očních víček.
 • „Kouzlo úsměvu“ hodnotí jemné linky a vrásky kolem rtů, mimické vrásky a rýhy kolem úst a nosu.

Zjistěte zjevný věk svého obličeje

Lancôme je první společností, která zavádí tento nejmodernější nástroj na určování zjevného věku obličeje žen. Díky shromážděným biometrickým informacím systém Diagnôs provede složitou kalkulaci a určí zjevný věk Vašeho obličeje. Tímto způsobem poskytne systém cenné informace, jak uchovat mládí pokožky a ještě zdůraznit její krásu.
Na závěr každé konzultace systém pokročilé biometriky Diagnôs ABS vypracuje individuální analýzu a výsledek srovná s referenční stupnicí L´Oréal Research. Společně s radou kosmetického odborníka společnosti Lancôme je pak možné stanovit cílený postup péče o pokožku, který nejlépe uspokojí individuální potřeby každé ženy.

Technická inovace v kombinaci s elegantním designem

Služba systému pokročilé biometriky Diagnôs ABS je poskytována v příjemném a diskrétním prostoru poradenství institutů Lancôme . Jeho design v bílé barvě a chromu s čistými a moderními liniemi a propracovanými detaily, například s typickým logem růže v pozadí, navozuje pocit luxusu.

Moje zkušenost:

Měla jsem možnost přístroj vyzkoušet. Protože si myslím a cítím, že mám suchou pokožku, bylo jasné, že mi to přístroj potvrdil. Úroveň celkové hydratace sice nebyla tak vysoká, ale bylo jasné, že musím používat hydratační krémy nebo krémy pro suchou pokožku. Mile mne překvapilo, že stav pokožky na můj věk je celkem dobrý, ztráta pevnosti není tak vysoká. Přístroj v analýze dokonce vyhodnotil, že stav odpovídá mladšímu věku. Podle mne by si to měl vyzkoušet každý, kdo si není jistý, v jakém rozpoložení jeho pokožka je, kdo potřebuje poradit s rozšířenými póry nebo s vráskami. Také je dobré vidět simulaci stárnutí obličeje a zaměřit péči o problematická místa.

Klára Křížová

Exkluzivně v Lancôme Beauty Institutu
Jungmannovo náměstí 20, Praha 1
www.lancomeinstitut.cz

Reklama