Baileys Original

Každoroční shon kolem Vánoc se opět blíží a vy ještě nemáte promyšlené, co dáte svým nejbližším? Vyhněte se letos nepříjemným situacím a zažijte skutečnou vánoční atmosféru v klidu a pohodě. Věnujte dárek, který upřímně potěší kamarádku, maminku i přítelkyni – sadu krémového likéru Baileys Original. Připijte si s rodinou, či nejbližšími přáteli a vychutnejte si společný čas s Baileys ve stylových oblých sklenicích, které jsou součástí speciálního vánočního balení. Veselé Vánoce! 


Jak si nejlépe vychutnat Baileys:


Baileys na ledu
Krémový likér Baileys, v němž se dokonale snoubí chuť pravé irské whisky s jemností čerstvé smetany, chutná nejlépe na ledu v oblé sklenici, ve které se dokonale uvolní aromatická chuť a vůně.
Do sklenice vložte tři velké kostky ledu a přelijte je 5 cl Baileys Original Irish Cream. Následně sklenicí jemně zakružte a vychutnejte si jedinečnou krémovost a smetanovou chuť likéru Baileys.


Baileys na povzbuzení
Baileys je také skvělým parťákem do jakékoliv kávy. Chcete-li se zahřát a zároveň si vychutnat sladké pohlazení, smíchejte tyto dvě oblíbené ingredience.
Do sklenice s napěněným mlékem přilijte espesso a přidejte smetanový likér Baileys. Nápoj dochuťte skořicí, kakaem, nebo čokoládovými vločkami.


Doporučená cena za dárkovou sadu 0,7 l + sklenice: 549 Kč

Reklama