Jak už prozrazuje titulek, čtenářka s nickem lalica nám posílá pár záběrů z „dušičkového“ výletu. A budete překvapeny. Nejedná se totiž o fotografie smutku, nýbrž o fotografie plné života :)

Milá redakce, zdravím.
Posílám Vám pár záběrů z „ dušičkového“ výletu v okolí Kvildy. Je  patrno, že zvířátka jsou pořád čilá a na zimní odpočinek zatím nepomýšlejí.
Podzimní čas, který u nás zatím panuje je opravdu nádherný. Nedávno jsem muži říkala, podívej se kolem, už vím, proč se říká „ domove líbezný“, já bych jej nevyměnila za žádné palmové a jiné ráje. I když se tady skoro denně zlobím nad škrty a jinými „výmyselnostmi“ naší vlády, nikdy bych neměnila.

I ty naše hřbitůvky jsou většinou kouzelné, dýchne na Vás taková klidná, nostalgická nálada....

V Itálii jsem navštívila hřbitov, kde byly ostatky zesnulých uloženy v patrech, a tak se vetchá stařenka lopotila na žebříku, aby svému zesnulému manželovi zapálila na hrobě svíčku...

Hezké podzimní rozjímání
lalica

PS. Fota jsou z výletu a poslední foto přikládám z dušiček

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

pavucina

kanec

voda

lasicka

meedved

medveddva

hrbitov

_________________

Milá lalico, děkuji za všechny krásné fotografie. Zahnaly chmury a rozzářily podzimní, dušičkový čas.
Pěkný den a foťte dál. Máte talent :)
Saša

 

Téma dnešního dne 1. 11. (s jednodenním předstihem) zní prostě a jednoduše - DUŠIČKY

Tentokrát nebudu klást žádné podotázky. Téma Dušičky je natolik silné, že určitě napíšete krásné příspěvky i bez bodů...

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu pisatelku odměním malým dárkem: knihou s příznačným názvem: Kniha duší. A k tomu přibalím luxusní čistící gel Solutions (ale ne na očištění duše, nýbrž na očistění pleti :)

darek

 

 

Reklama