Milé ženy-in, víte, jak třepe měšcem lakomec na Staroměstském orloji? :-) Je to takový legrační trhaný pohyb, ale přesto na něj pokaždé fascinovaně zírají davy a natáčejí ho Japonci. Pět set let už tam odměřuje čas a čeká, až si pro něj - bez ohledu na jeho bohatství - přijde Smrtka...

I na mě teď je, abych zatřásla měšcem (no dobře, bude muset stačit peněženka, ale není to ono :-)), protože náš dnešní čas se nachýlil. Podle vašich příspěvků soudím, že jsou vaši životní partneři vesměs španělští grandi a ne strýčkové Skrblíci. A nebo aspoň - což není málo - docela rozumní chlapi. A těm dříve narozeným trochu té nepřiměřené šetrnosti odpustíme, protože zažili horší časy než my.

Díky za všechny příspěvky a teď spěchejte domů, ať si stihnete ještě zasáňkovat nebo zabobovat, ať už s dětmi nebo bez. A o víkendu na sebe dávejte pozor, ať vás vítr neodnese a sníh nepřikryje...

Vodu po holení Fa for men posílám Emě za její krásné vyprávění o jediném a nejlepším muži jejího života, kterého si vybrala mezi mnoha a mnoha zájemci :-)))
Také bych chtěla připomenout, že víkendová soutěž, ve které poznáváte tajemného neznámého/tajemnou neznámou stále běží! Více si můžete přečíst TADY.

Tak ještě jednou - přeji pěknou sobotu a neděli a v pondělí nashle na ženě-in!

Reklama