Rafaelové cukroví a Ořechové košíky zvládnete klidně obojí najednou. Další dbva recepty přišly do redakce od čtenářek Vlaďky a Pájinky. Téma: Rychlé vánoční recepty.

Recepty čtenářek Vlaďky a Pájinky vypadají skutečně lákavě. Vyzkoušíte je také? Dorazily do dnešního tématu: Rychlé vánoční cukroví.

Rafaelo

  • 20- 25 dkg kokosu
  • 1 salko
  • kokos na obalení
  • mandle

Kokos smícháme se salkem a přes noc necháme uležet v lednici, aby kokos nasákl salkem a druhý den tvoříme kuličky.Kdo má rád dá dovnitř mandličku. Hotové  obalíme v kokosu.Uchováváme v chladu.

Vlaďka

Ořechové košíčky -

Potřebujeme: papírové košíčky na cukroví, mleté ořechy, cukr, mléko, mléčnou čokoládu a trochu 100% tuku, půlky ořechů na zdobení.

Mleté ořechy smícháme s cukrem a mlékem - vše dle chuti, aby vznikla kompaktní hmota, ve vodní lázni rozpustíme čokoládu s tukem. Na dno košíčku vlijeme trošku čokolády, na ni dáme placičku vytvořenou z ořechové hmoty, zalijeme čokoládou a ozdobíme půlkou ořechu. Hotovo během chvilky a pro ty, co mají ořechy rádi stejně jako já, vynikající.

Krásnou předvánoční pohodu a žádný spěch přeje,
Pajinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Rychlé vánoční cukroví

Máte nějaký rychlý recept na vánoční cukroví? Sem s ním!

Tématem je dnes vánoční cukroví. Vánoce jsou už opravdu za humny, ale vy nestíháte napéct? Nezoufejte! Čtěte dnes magazín Žena-in.cz a posílejte do něj své rychlé recept na vánoční cukroví! Máte recept, se kterým lze udělat nějaké cukroví snadno, rychle a bez šíleného pobíhání a shánění deseti ingrediencí? Pokud ano, pošlete mi ho na e-mailovou adresu redakce. Získat za něj můžete 500 bodů do Velké vánoční soutěže a dárkové balení čajů PICKWICK se skleněným hrníčkem!

Přiložíte-li jednu fotku hotového cukroví, máte větší šanci na uveřejnění!

pik

Reklama