Rodina

Lahodná svačinka Do ručičky z vašich dětí udělá hodné andělíčky

Vydáváte se na hřiště, na dětskou prohlídku či na návštěvu babičky a nevíte, jakou svačinku připravit pro vašeho malého mlsouna? Chtělo by to něco dobrého, zdravého, něco, co dítěti zachutná i ho zabaví. Přesně takovou svačinkou jsou dětské příkrmy Sunárek Do ručičky. Po jeho loňském uvedení na trh se ihned stal oblíbeným dezertíkem pro malé strávníky. Současných osm lahodných ovocných variant bylo na podzim rozšířeno o úplně nové, na nichž si děti mohou pochutnávat od ukončeného 12. měsíce.

Po úspěšné ovocné řadě těchto příkrmů si děti mohou pochutnat na 4 nových variantách. Mezi ně patří tvaroh s jahodami, tvaroh s meruňkami, chuť jogurtu s banány a chuť jogurtu s ovocem. Dezertíky Do ručičky jsou svým vyváženým složením vhodnou součástí jídelníčku menších dětí. Neobsahují totiž lepek, přidaná barviva ani konzervační látky.

Sunárek

Další výhodou těchto příkrmů je nesporně také snadno přenosné a praktické balení s bezpečnostním uzávěrem, které dětem umožňuje vychutnat si rychlou a hlavně chutnou svačinku kdykoliv a kdekoliv i mimo domov, například na cestách. Nemusíte se příliš starat o jejich uchovávání, neboť se dají skladovat i při pokojové teplotě. Maminky jistě ocení také uzavíratelné víčko, díky němuž si tuto svačinku mohou děti vychutnat po částech, zbytečně se neumažou a navíc si při mlsání díky tvarovatelné kapsičce rozvíjejí i motorické dovednosti. Dezertíky Sunárek Do ručičky jsou pro děti chutnou svačinkou, se kterou se zabaví a zapomenou i na zlobení!

Více inspirace najdete na stránkách http://dezertik.sunar.cz/ a www.sunarek.cz.

   
04.12.2015 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] 1anicka [*]

  tot není pro nás

  superkarma: 0 04.12.2015, 20:10:57
 2. avatar
  [2] daska59 [*]

  Toho bych se skoro bála, po příslibu, že z mého dítka bude andělíček Sml80

  superkarma: 0 04.12.2015, 14:55:36
 3. [1] bobani [*]

  hodné andělíčky ? Sml30

  superkarma: 0 04.12.2015, 13:01:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme