První krásnou vzpomínku vyslala čtenářka a zejména „teta“ tragicky zesnulé neteře Janičky.

Dobrý den všem, kteří vzpomínají v tento dušičkový čas na své blízké.

Má dnešní vzpomínka bude patřit mé neteři Janičce, která zemřela v nedožitých 33 letech. Byla to čistá duše, která milovala hlavně přírodu a zvířátka. A láska ke zvířátkům se jí stala osudnou.
Janička měla přítele Pavla, který byl musher a jezdil závody psích spřežení. Po jednom takovém zimním závodě přespávali v karavanu a oba dva se udusili zplodinami, když si přitápěli. Byla to pro nás všechny velká tragédie a dodnes jsme se z toho nevzpamatovali. 

Všichni pejskové, až na dva, kteří byli s nimi v karavanu, přežili. Janička měla adoptovanou chrtku z Anglie, kde je, když skončili závodní kariéru, zabíjeli, a proto se rozhodla pro adopci. Friedu strašně moc milovala, každý den jí nosila do druhého patra, protože neuměla chodit po schodech a bála se po nich jít. Friedu si vzala její maminka, která jí dochovala až do její smrti před rokem.

Janičko, moc se nám stýská a nikdy na Tebe nezapomeneme.
Moje vzpomínky také letí k ostatním milým, kteří nás opustili, hlavně tatínkovi, švagrovi , ale i pejskům, které jsme také milovali.
Jsou to smutné vzpomínky, ale musíme také vzpomínat na to krásné, co jsme s nimi prožili a vzpomínky nám zůstanou navždy.
Kdo byl milován, ten žije dále ve vzpomínkách.

Hezký den
ladouch.

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Děkuji za vaši milou vzpomínku všem, které jste milovala, zvláště pak Janičce...
Krásné Dušičky
Saša

Téma dnešního dne: Pošlete vzpomínku

Pište a posílejte na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Vzpomínku můžete poslat formou psaného slova, básničky, fotografie (nejvýš dvě), obrázku nebo třeba i písničky

Jednu z pisatelek odměníme krásným dárkem: luxusním, multifunkčním budíkem, který „odměřuje čas“, ale také ukazuje datum a měří teplotu v místnosti.

bd

Reklama