Trápí vás, že křivky vašeho těla mají k dokonalosti daleko? Kazí dokonalost vaší pokožky trhlinky zvané strie nebo povolené kontury dekoltu? Hlavu vzhůru, s novou řadou pečujících přípravků Perfect Body od Oriflame bude vaše tělo sexy ještě před tím, než obléknete plavky!

 

Odhalování dekoltu není výsadou pouze letního stylu oblékání, ale plavky odkryjí každý detail. Zpevněte proto kontury vašich prsou a vyhlaďte pokožku dekoltu i krku, aby se poprsí stalo skutečnou ženskou ozdobou. Pomozte těmto citlivým partiím k jejich dokonalé kráse. Zpevňující gel na dekolt a krk funguje jako kosmetická podprsenka a přináší okamžitý 3D liftingový účinek.

 

Zintenzivňuje křivky poprsí, pšeničné proteiny vyhlazují linky a vrásky v oblasti dekoltu, sojové proteiny pomáhají zpevnit kožní tkáň dekoltu a celkově zlepšují elasticitu pokožky, vitamin E chrání proti nepříznivému působení volných radikálů, výtažky z okurky hydratují a tónují pokožku a výtažky z grapefruitu přinášejí pokožce příjemné osvěžení. Na tělo použijte Zpevňující tělové mléko, které na pokožce vytváří souvislý, pružný film posilující buněčnou strukturu a přispívá tak k okamžitému zpevňujícímu efektu. Aktivní přírodní látky přispívají ke zlepšení pružnosti ochablé pokožky a jejímu vypnutí.

 

Pokud vás navíc trápí strie, použijte Zpevňující krém proti striím. Je to jeden z nejúčinnějších způsobů, jak vzniku nepěkných trhlinek na břiše, stehnech či hýždích předcházet a již existující strie redukovat. Krém proti striím zlepšuje pružnost pokožky a redukuje viditelnost trhlinek. Pokožku zároveň hydratuje a zpevňuje. Přivítejte horké letní dny krásná, spokojená sama se sebou a ve vašich vytoužených plavkách. S Oriflame je to snadné.

 

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o nové řadě Perfekt Body a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud byste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

 

Reklama