Nová dámská vůně Lacoste Inspiration vyjadřuje pomocí bílých květů, svůdných exotických dřev a pižma ryzí ženství. Díky jiskřivým tónům hlavy, smyslně ženskému srdci zářícímu právě rozvitými květy a elegantnímu základu představuje Lacoste Inspiration vůni mnoha vrstev, která rozezní v duši hravé a veselé strunky.

Lacoste Inspiration je první dámskou vůní z linie „Freedom“ vystihující životní styl typický pro značku LACOSTE a její vyznavače. Je určena ženě, která se umí radovat ze života a snaží se v něm najít vždy něco pozitivního. Svou povahou nikdy nesplyne s šedivým davem, ale naopak v něm zazáří jako elegantní květina, která svou krásou a vůní naladí každého, s kým se během dne potká. 

Lacoste Inspiration – vůně
Trojice akordů Lacoste Inspiration vytváří nádhernou, okouzlující mnohovrstevnatou vůni překvapující novými, dosud nikdy nepoužitými propojeními jednotlivých ingrediencí, jenž v sobě skrývají celou řadu významů. Granátové jablko proslulo díky svým zrnkům bohatým na lahodnou šťávu coby symbol královského práva. Vůni tuberóz je připisována magická síla vyvolávající romantické sny, kdežto jasmín - jeden z nejlíbezněji vonících květů používaných v parfumářství - symbolizuje eleganci. Jejich spojením vzniká dokonalý akord vyzývající k svůdnému flirtování.


HLAVA
Akord čisté energie: gejzír čerstvé šťávy z granátového jablka, švestky a mandarinky získává na pikantnosti pomocí pár zrnek růžového pepře.

SRDCE
Triumfální květinový akord: na oslavu ženskosti byla uvita elegantní kytice z pivoněk, jasmínu, tuberóz a konvalinek.

ZÁKLAD
Mučivě svůdný akord: provokativní spojení krémových tónů santálu, exotické vanilky a kosatců spolu s jemným náznakem pižma evokuje ženskou smyslnost.

Lacoste Inspiration  - flakón a krabička
Flakón pocházející ze špičkového francouzského designérského studia Qu’On Se Le Dise v sobě odráží hravost a lehkost moderní klasiky. Elegantní ženskost inspirovala oválný skleněný solitér, který evokuje pocit vzdušnosti a průzračnosti charakteristický pro vůni plnou svobody i chuti užívat si radosti a života plnými doušky.

Krabička vytvořená Lutzem Hermannem podtrhuje celkové vyznění flakónu -  elegantního a svůdného doplňku moderní ženy. Blankytně modrý odstín s hravým třpytem dodává krabičce vzdušný dojem kontrastující s jeho tradičně potištěnou vnitřní stranou. Přední stranu krabičky zdobí kromě typického krokodýlího loga i „podpis Inspiration“.

Lacoste Inspiration - linie

EdP         75 ml  1 899 Kč      
EdP         50 ml   1 499 Kč    
   Body Lotion   150 ml      699 Kč
Shower Gel      150 ml      599 Kč
Deospray    150 ml         599 Kč   
Roll-On Deo     50 ml      599 Kč

Lacoste Inspiration, tak jako mnoho dalších parfémů si můžete objednat na stránkách http://www.fann.cz!

 

Reklama