Nadčasová kolekce rtěnek a laků na nehty v exkluzivních odstínech matné červené

L´Oréal Paris představuje další unikátní kolekci rtěnek a laků na nehty Collection Exclusive, tentokrát ve znamení Pure Reds, tedy sytých a sexy odstínech červené a rudé. Kolekce, která je opět inspirována ambasadorkami značky L´Oréal Paris, nabízí celkem 6 barevných odstínů na rty i nehty, se kterými budete i v podzimních plískanicích za smyslnou krásku.

L´Oréal Paris

L´Oréal Paris opět diktuje trendy v líčení se zcela novou řadou Collection Exclusive Pure Reds v elegantních, velmi ženských sexy odstínech syté červené a rudé barvy. Kolekce obsahuje celkem 6 rtěnek doplněných lakem na nehty. Barevné kombinace byly navrženy experty L´Oréal Paris pro různé typy žen – tyto ženy jsou zosobněny krásnými a sebevědomými ambasadorkami značky. Jedná se o - Doutzen Kroes, Jennifer Lopez, Eva Longoria, Blake Lively, Freida Pinto a Julianne Moore.

L´Oréal ParisPro  blondýnky podobné Doutzen je tu zářivá červená, která dodá sofistikovaný vzhled. K looku a la JLo byl navržen dech-beroucí odstín rubínové červené. Pro městskou divu Evu byla zvolena cihlově-rudá Přirozená Blake obohacuje kolekci odstínem pravé čistě červené pro ikonický nadčasový look,  Freida zvýrazní svou krásu tmavým amarantově-červeným odstínem a Julianne přináší rty v rumělkové červené barvě.

Ta nejjemnější, intenzivní a sametová barva rtěnek Collection Exclusive Pure Reds vznikla kombinací sametových složek, L´Oréal Parisčistých pigmentu a jojobového oleje. Rtěnky jsou matné a zároveň velmi intenzivní.

Kolekce Pure Reds dodá každé ženě eleganci a sebevědomí, výrazné rty přidají na ženskosti a barevně sladěné nehty budou dokonalou třešničkou na dortu.

Nebojte se červené! Odvažte se, protože každá žena dokáže zvolit ten správný odstín z nadčasové Pure Reds kolekce.

„Protože Vy za to stojíte!“ 

Doporučená maloobchodní cena:

  • Rtěnka L´Oréal Paris Collection Exclusive Pure Reds 269, 90 Kč / 10, 49 €
  • Lak na nehty L´Oréal Paris Collection Exclusive Pure Reds 99, 90 Kč / 3, 99 €

Exkluzivní kolekce Pure Reds bude dostupná v obchodech od 1.11.2014

L´Oréal Paris

*Ceny se u jednotlivých obchodníků můžou měnit.

L´Oréal Paris

 

Reklama