KOUZELNÉ DÁRKY Z PROVENCE PRO SVÁTKY PLNÉ RADOSTI...

loObjevte lákavé výrobky péče o tělo plné delikátních a lahodných tónů květů a ovoce, které potěší nejen jako dárek ale i vás samotné. Sváteční limitované edice - Délice des Fleurs a Délice des Fruits díky svým neodolatelným vůním přináší kouzlo Vánoc...

L'OCCITANE i tyto Vánoce nabízí pestrou paletu dárků od malých pozorností po štědré vánoční sady balené v luxusních krabičkách a sáčcích.

KOUZELNÁ DÁRKOVÁ SADA TŘEŠŇOVÝ KVĚT

loSpeciální vánoční cena 1590 místo 1965 Kč
Třešňové sady jsou tradiční součástí krajiny Provence ... Nejprodávanější svěží květinová řada společnosti L'OCCITANE oslavuje poetickou krásu třešňového květu a zaručeně potěší každou dívku a ženu. Tato štědrá dárková sada obsahuje nejžádanější toaletní vodu od L'OCCITANE ( 100 ml), sprchový gel (250ml), tělové mléko (250 ml), krém na ruce (30 ml) a jemné mýdlo (50 g).

SLAVNOSTNÍ KVĚTINOVÁ TOALETNÍ VODA DÉLICE DES FLEURS, PERLA VÁNOČNÍ EDICE

lo995 Kč, 75 ml
V každou roční dobu najdeme v Provence jinou květinu, která dominuje tamní krajině a atmosféře. Ta očaruje i místní mistry cukráře, kteří pestrobarevné květy přeměňují ve sladké pochoutky. Během jarních dní, se čerstvě nasbírané okvětní lístky růže a fialky zasypou cukrem a zahalí široké okolí úžasně lahodnou vůní.
Toaletní voda Délice des Fleurs přináší kouzelné vůně pocházející z dílen, kde se květy mění ve sladké krystalky. Žensky neodolatelná květinová a slavnostní vůně se otevírá jasnými tóny lesního ovoce a mandarinky. Květinové srdce jemných a něžných růžových lístků je zahaleno do pudrových tónů fialky a lotosu. V základu se snoubí teplé odstíny santálového dřeva a vanilky.

TĚLOVÝ KRÉM DÉLICE DES FRUITS

lo895 Kč, 250 ml

Svěží tělový krém se lehce roztírá a vstřebává do pokožky celého těla, která je tak vyživená a hydratovaná. Smyslná vůně kandovaného ovoce, pečených jablek a obsah esenciálních olejů z citrusů ji zahalí hebkou texturou a dodají jí pocit příjemného a svátečního osvěžení.

KOUZELNÁ DÁRKOVÁ SADA VERBENA

loSpeciální vánoční cena 1090 místo 1255 Kč
Jedna z nejoblíbenějších unisexových vůní - Verbena z Korsiky je výjimečně jemná a svěží citrusová vůně, která povzbuzuje a oživuje smysly a pomáhá proti únavě a stresu.
Vánoční sada Verbena obsahuje Sprchový gel (250 ml), Tělové mléko (250 ml), Vonný sáček (35 g) a Extra-jemné mýdlo Verbena (100 g)

Více na www.loccitane.cz

Seznam obchodů:
Praha - Na Příkopě 15 - Dětský dům, Palladium, Palác Flóra, Centrum Chodov, NC Nový Smíchov, OC Letňany, NC Metropole Zličín, NC Arkády Pankrác
Brno - NC Olympia, Masarykova 2
Ostrava - Avion Shopping Park, Solná 1472,
Plzeň - NC Olympia 
Reklama