Bulvár

L’OCCITANE a nadace ORBIS pomáhají bojovat proti slepotě

Francouzská kosmetická značka L'OCCITANE se spojila s nadací ORBIS, aby společně bojovaly proti slepotě a podporovaly projekty, které pomáhají vymýtit a léčit oční nemoci. Proto bude zisk z prodeje mýdla ORBIS s reliéfem africké masky věnován nadaci na projekt, který se zabývá snížením výskytu odstranitelné slepoty v oblasti Střední Afriky v Burkina Faso.

Výrobky L'OCCITANE odráží smyslové vnímání, což je jeden z důvodů, proč se tato francouzská společnost rozhodla podporovat boj proti slepotě. Nejen, že se ve Francii snaží zlepšit pracovní zařazení zrakově postižených, ale např. v Bangladéši nebo v Burkina Faso se soustředí přímo na boj proti odstranitelné slepotě. Pomoci mohou všichni! Projekt je v současnosti připravován a zakoupením mýdla ORBIS přispějete k jeho realizaci.

Desetiletá spolupráce L'OCCITANE a nadace ORBIS

V roce 2000 začala značka L'OCCITANE spolupracovat s nadací ORBIS v boji proti slepotě a od roku 2006 přispívá nadaci ORBIS 100 % z prodeje benefičních výrobků - v minulém roce činil tento příspěvek více než 140 000 €. Po deseti letech úspěšné spolupráce bylo léčeno 150 000 lidí a proškoleno více než 1 000 členů zdravotnického personálu.

L'OCCITANE nepomáhá jen zrakově postiženým, ale své snahy zaměřuje i na zvýšení gramotnosti žen v Burkina Faso, poskytuje jim profesionální školení nebo i mikro-úvěry. A protože L'OCCITANE miluje přírodu a všechno s ní spojené, podporuje i další projekty pro širokou veřejnost, které jsou zaměřené na uchování a sdílení znalostí o přírodě.

Pomozte i vy!

Ve světě žije přes 300 milionů lidí se zrakovým postižením, a přece by 80 % z nich mohlo být zabráněno. Patříte mezi ty, kteří se každý den mohou těšit z krás a barev celého světa. Kupte si mýdlo ORBIS a pomozte těm, kteří takové štěstí nemají!

MÝDLO ORBIS

ORBIS je originální mýdlo s reliéfem africké masky, která vzdává hold africkým pohádkám.
Toto mýdlo s 8% obsahem bambuckého másla jemně čistí a vyživuje pokožku. Zanechá ji přirozeně jemnou a příjemně provoněnou delikátně květinovou vůní.

mydlo

Zakupte si mýdlo a přispějte na boj proti slepotě!

125 g / 120 Kč

Zakupte si mýdlo a přispějte na boj proti slepotě!

   
08.10.2010 - Společnost - autor: (red)

Komentáře:

  1. avatar
    [1] nadenica [*]

    vidím dobře tu cenu mýdla????jaká částka jde z prodeje jednoho mýdla na slepotu???nebo se zase vlk nažere a koza zůstane celá????

    Sml23

    superkarma: 0 08.10.2010, 12:49:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme