Zdraví

L-Lysine je tu pro všechny, které trápí opary

Herpetické viry vyvolávající opary se vyskytují až u 85 % naší populace. Také patříte mezi ty, kteří trpí na opary? Doplněk stravy L- Lysine je výjimečný tím, že působí v organismu proti herpetickým virům, aniž bychom se museli oparu dotýkat. A můžete ho používat v jakékoliv fázi oparu!

L-Lysine je prvním profuktem z širokého portfolia doplňků stravy Pure Encapsulations®, což jsou mimořádně kvalitní originální přípravky s důrazem na absolutní čistotu produktu. Neobsahují žádné chemické příměsi, pouze účinné bio-aktivní mikrovyživující látky. Jsou tak vhodné i pro vysoce citlivé osoby, alergiky a osobnosti, které si váží svého zdraví a požadují pouze kvalitní produkty.

Komu je L-Lysin určen?

OparHerpetické viry, vyvolávající opary, se vyskytují až u 85% naší populace. Opar vzniká ve chvíli, kdy se herpetický vir aktivuje, a to je zejména v období zvýšeného stresu, hormonální nerovnováhy, oslabeného imunitního systému, extrémní fyzické zátěže a nebo intenzivního slunečního záření. Opar je vysoce nakažlivý a šíří se dotykem.

L-Lysine je esenciální aminokyselina, běžně se vyskytující v organismu. Bohužel zajistit dostatečný přísun je velice obtížné, protože L-Lysine se vyskytuje pouze v některých potravinách a tepelnou úpravou se ztrácí. L- Lysine v těle plní řadu významných funkcí. Je nezbytným stavebním prvkem bílkovin, napomáhá rekonvalescenci po chirurgických zákrocích nebo po zranění. Podílí se na produkci tělesných hormonů, enzymů a protilátek. Klinické studie prokázaly, že příjem aminokyseliny L-Lysine tlumí v organismu transportní mechanismus L-Argininu, který je důležitý pro rozmnožování virů.

Doplněk stravy L- Lysine je výjimečný tím, že působí v organismu proti herpetickým virům, aniž bychom se museli oparu dotýkat. L-Lysine je vhodné používat v jakékoliv fázi oparu a je vhodné ho užívat i v případě, kdy opar není v aktivní fázi, ale je zde riziko možného rozvoje.

L-Lysine neobsahuje žádné přídavné chemické či přídatné obsahové látky. Neobsahuje lepek, laktózu, fruktózu a tak je vhodný i pro osoby s určitou nesnášenlivostí a alergiky.

   
18.04.2014 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Le44 [*]

  Kolik už jsem toho vyzkoušela a vše k ničemu. Proč by měl najednou pomoct potravinový doplněk ? A pokud je to takový zázrak, proč to není schválený lék ?

  superkarma: 0 21.04.2014, 09:57:01
 2. avatar
  [4] stonehod [*]

  No budu to muset nastudovat. Zatím jsem totiž nenašel žádný účinný lék na opary. A že už jsem za to vyhodil peněz Sml15 Bohužel na ně dost trpím

  superkarma: 0 18.04.2014, 13:50:45
 3. [3] svata [*]

  Proč je to potravní doplněk a ne lék, když je to tak úžasné?

  superkarma: 0 18.04.2014, 13:08:15
 4. avatar
  [2] rusalka2008 [*]

  To asi nebude na pásové opary, těmi trpím já... na rtu jsem ještě opar neměla.

  superkarma: 0 18.04.2014, 09:31:47
 5. [1] DCOlga [*]

  To bych si měla pořídit, na opary trpím hodně a je to velice nepříjemné.

  superkarma: 0 18.04.2014, 08:14:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme