Bulvár

Kytky mi zlikvidovala kočka

Dobré odpoledne všem,
vždycky jsem byla milovnicí všech kytiček a taky je hojně pěstovala. Všechny kytičky jsem opečovávala a taky byly nádherné. Kamarádkám jsem dávala napěstované fialky i gloxínie. Odnože popínavek jsem dávala do váziček a kdykolik někdo přišel, že mu zrovna tahle chybí, mohla jsem jim dát už krásně zakořeněné řízky...
 
Všechno se změnilo s příchodem nového člena do rodiny. A dítě to rozhodně nebylo, ty už jsem měla dvě a kytičkám to nijak neškodilo. Pořídili jsme si kočičku. Když jsme v útulku viděli ty rozkošný koťátka, nemohla jsem odolat. Když jsme si tu mourovatou kuličku donesli domů, bylo to super, pořád spinkala, byla mazlivá a tak rozkošná... :o) Sotva se ale rozkoukala, začalo její zabydlování a taky objevné výpravy. Při každém skoku na parapet letěla jedna z kytek na zem. Den co den jsem měla na zemi hlínu a kytičky pomalu odcházely. Po několika měsících, kdy jsem zjistila, že všechny kytky skončí buď na zemi nebo okousané a rozcupované, jsem se rozhodla alespoň několik nejhezčích zachránit, a tak jsem je odnesla mamce. Musím říct, že se jim daří skvěle :o). Zato ty moje bych spočítala na prstech jedné ruky.
 
Kočička nám už vyrostla a taky se uklidnila, ale parapety jsou pořád její teritorium a všechno co tam nemá co dělat, letí na zem :o)
 
Už jsem se smířila s tím že květinky už mi doma doma radost dělat nebudou, ale je to na úkor dobré věci. S kočičkou si užiju mnohem víc legrace, a když se mi rozvalí na klín a přede, nemůžu se na ní za nic zlobit :o)))

 

Krásný den všem.
grice
Milá grice,
to je pravda, kytky nehřejí, nepředou a legrace také moc nenadělají... jsou jenom pro potěchu oka. Zvíře je přece jenom člen rodiny, a kdybych se měla rozhodovat, volila bych stejně jako vy.
   
21.09.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [8] grice [*]

  Nikdy bych nevěřila kolik nepořádku umí takový malinkatý stvoření udělat. Spí na televizi a já přes její ocas nic nevidím, cupuje mi přehos na posteli, líbí se mi třásničky a taky šplhá za záves v kuchyni,takže je věčně na zemi i se závěsem Ale jinak je to zlatíčko

  superkarma: 0 21.09.2006, 14:37:21
 2. avatar
  [7] Žábina [*]

  krásná mláďata

  superkarma: 0 21.09.2006, 14:02:21
 3. avatar
  [6] Vera.Macík [*]

  Kočičky jsou miláčkové a ničitelky zároveň. Teď máme kocourka a kytičky taky ne ne. Syn jich má v pokoji dost, ale tam smí Macík jenom na chvilku a za stálého dozoru, jinak to tam taky pěkně zdevastuje.

  superkarma: 0 21.09.2006, 13:49:50
 4. avatar
  [5] monca13 [*]

  U nás zase zahradničí na zahradě naše . Momentálně říkáme, že se asi chystá na cestu do Austrálie, protože hrabe a hrabe a hrabe pod stříbrným smrkem .

  superkarma: 0 21.09.2006, 13:18:17
 5. [4] atej [*]

  to znám, naše kočka nám taky vyklidila parapety, ale nelituju, náš albínek za to stojí

  superkarma: 0 21.09.2006, 13:06:59
 6. avatar
  [2] xjannickax [*]

  ta je krásná..škoda kytiček,ale je to pro dobrou věc

  superkarma: 0 21.09.2006, 13:04:16
 7. [1] MartinaC [*]

  jo jo to znam tyk u tety je kocka presazuje porad, ale jen se ji libi je vytahovat z kvetinace a zpatky je dat se jeste nenaucila:o)

  superkarma: 0 21.09.2006, 13:02:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme