První příspěvek k dnešnímu záhadnému tématu přišel od milovnice tajemna, čtenářky s kytičkovým nickem Kytinkak. Záhady má ráda nejen pohledem na oblohu, ale také prostřednictvím povedených filmů a seriálů.

Krásné úterní ráno všem žen-inkám i tobě Sašenko.

Patřím mezi obdivovatelky tajemna. Věřím, že široko daleko ve vesmíru existují  hvězdy, které jsou svým složením, zářivostí a velikostí podobné či snad dokonce totožné s tou naší zemičkou.  I komety jsou docela velkým vesmírným jevem a tak si dovoluji vyslovit domněnku, že existuje  pravděpodobnost zanesení života na nějakou tu neznámou planetu. Pokud se vytvoří podmínky k životu, určitě nestojí nic v cestě, aby se za pár let na těchto planetách objevil život. Nikdo z nás to zatím nedokáže potvrdit ani vyvrátit. Je to stálé a nekonečné bádání a zkoumání  astronomů, ufologů a mnoho jiných, kdo se tímto zabývá. Určitě někde mezi námi to nadpřirozeno je, jen ho nevidíme. Vlastně jo, lhala bych. V mých oblíbených seriálech jako třeba Akta X, kde agent Mulder a agentka Scullyová, hlavní postavy tohoto seriálu vyšetřují případy a jsou  nadšenci  pro paranormální jevy a mimozemšťani.  

Nebo další můj oblíbený a slavný seriál o záhadách a tajemstvích jednoho maloměsta. Městečko Twin Peaks, které je na první pohled normální, ale..., také jsou zde tajemné momenty, které vyšetřuje pohledný agent Dale Cooper. Nebo bych mohla jmenovat mnoho jiných filmů, které určitě znáte. Takže sice to jsou filmy a seriály, ale i knihy jsou plné záhad, vesmíru, tajemna, mimozemšťanů. Tak třeba opravdu jsou.

PS: Ale potkat bych se s nimi v životě asi nechtěla )))

Kytinkak

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

I Tobě krásné ráno Kytinkak. A co se týká toho potkání mimozemšťanů…, jak teď chodím do práce pěšky, víš, že jich po Praze pár potkávám :))
Ale vážně – děkuji za příspěvek a mám to stejně, taky si myslím, že… „proč ne?“
Saša

Téma dnešního dne: Jsme ve vesmíru sami?

  • Věříte na mimozemskou civilizaci?
  • Setkali jste se s něčím „nadpřirozeným“, co vás utvrdilo, že tomu tak může být?
  • Jestli věříte, jak si takové mimozemšťany představujete?
  • Pokud nevěříte, proč ne?
  • Máte ráda knihy, filmy a příběhy s touto tématikou?
  • „Pokud by to bylo možné“, chtěla byste se podívat do vesmíru?

Na toto záhadné téma pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem, knihou nakladatelství Fragment: Bájná pečeť / Věk magie

kniha

Reklama