A o příchodu těchto dvou kluků na svět nám ve svém prvním ranním příspěvku napsala čtenářka s květinkovým nickem Kytinkak, která je nejen dvojnásobnou maminkou, ale i manželkou trpělivého manžela.

Krásné středeční ráno všem ženin-kám i tobě Sašenko.

Mám dva kluky. První cesta byla taková uspěchaná, to bylo tím, že jsem vůbec nevěděla,  do čeho jdu. Vím, že jsem už ráno cítila takové divné bolesti, ale vydržela jsem to až do odpoledne až přijede můj manžel z práce domů. To bylo asi kolem 17 hod. Ale bolesti už byli tak velké, že mě radši odvezl. Bohužel jsem tam čekala až do druhého dne do odpoledne, než se mi syn narodil. Porod proběhl celkem dobře, jen já musela podstoupit  8 krevních transfúzí a pobýt si ve špitále dobrých 14 dní, než jsem se dala do kupy. Měla jsem velkou ztrátu krve a tak se mi to trochu zkomplikovalo.

Druhý syn se mi narodil v létě. Na ten den opravdu nikdy nezapomenu, protože bylo léto a my sousedkou na balkóně hráli Sázky a dostihy. Dost jsme se u toho nasmály. Moc jsem si přála, aby se mi ten den syn narodil, protože bylo 8.8.1988, magické osmičky. Termín jsem měla na 9.8. a on se mi opravdu narodil až 9.8. Škoda. Ráno mi praskla voda a tak jsme frčeli. Byla totiž už zkažená, zelená, páchnoucí.  V 9 hodin byl syn na světě. Ani mi neřekli, co se mi narodilo, jaký byl frmol kolem něho. Až potom na pokoji a to jsem se ještě musela zeptat. Samozřejmě se opakovali komplikace se ztrátou krve jako při prvním. Dostávala jsem opět transfúze a po 14 dnech jela domů. Ale v pořádku. Při prvním jsem sklepávala teploměr, aby mě pustili. Při druhém už jsem to neudělala. Ani nemohla, měla jsem pořádné kázání o d manžela.

Asi si chudák se mnou zkusil.

Kytinkak

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________________

Neříkám, že nezkusil, ale co manžel, spíš Vy. Tolik krevních transfuzí? Říká se, že nová krev vlévá energii do žil, tak to tu budete do takových sto padesáti let :))
Děkuji, že jste napsala a pozdravujte kluky i manžela.
Saša

Téma dnešního dne: Cesta do porodnice

  • Popište nám vaši cestu do porodnice
  • Jak tu první, tak tu druhou, třetí, čtvrtou, pátou…
  • Jela jste sanitkou, autem, vlakem nebo autobusem?
  • Sama, s manželem, s maminkou či se sousedem?
  • Jela jste na poslední chvíli nebo s předstihem?
  • Byla jste poprvé nervózní?
  • Nebo byl nervóznější vás partner?
  • Probíhala cesta v klidu nebo chaosu?
  • Měla jste všechno náležitě přichystáno, nebo jste v porodnici zjistila, kolik věcí vám v tašce chybí?

O cestě do porodnice pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z maminek, ať už současných nebo budoucích, odměníme pěkným dárkem: Dětskou kosmetikou Johnson´s baby

darek

Reklama