Další čtenářkou, která se rozhodla dnes poodhalit záhadu vzniku svého nicku v našem magazínu je Kytinkak. A poslal i pár fotek, kterými ilustruje svou květinovou vášeň...

Vášnivou milovnicí květin je čtenářka Kytinkak...


Krásné páteční ráno všem ženin-kám i tobě Jakube.
Můj nick vlastně vznikl z mého jména. Z Květy. Květa je poměrně hezké české jméno, které je obdobou starší latinské Flory či Florentie. Jeho význam je ta, která oslavuje květy nebo květinami oslavovaná. A to já jsem. Miluji květy ve všech podobách, mám je opravdu všude. Doma, na zahradě, v kanceláři. Ráda je dostávám a ráda je dávám. Každé kvítko má v sobě kouzlo a něco znamená. (Posílám foto z práce.)

kancelar

Určitě znáte květomluvu. Ať si najdete v květomluvě jakékoliv kvítko, hned budete vědět, co to znamená.
Má kolegyně z dřívější práce mi jinak než Kyti, Kytinko neřekla a říká mi tak do dnes. Dokonce si vzpomínám na jednoho vyšetřováka v práci, ten mi také říkal Kytinko, je to takové milé. Ono to Květo zní tak nějak tvrdě, proto mi mnoho lidí říká Kyti. A tak vznikla má přezdívka, kterou používám opravdu všude, jen někde mi nešla tato přezdívka dát, že byla obsazená, tak tam mám dané na konci malé,,k,, jako třeba tady. Ale Kytinku jsem tu nikdy nepotkala, tak nevím, třeba by byl nick už volný, tak bych to - k mohla odebrat, ale myslím, že to písmenko nikomu nevadí  )).

prace

Tak to je příběh mého nicku tady a jinde.
 
Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části našíVěrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama