První milý příspěvek i s fotografií poslala k dnešnímu tématu čtenářka s nickem Kytinkak. Byť svou vysněnou práci nedělá, v té současné je spokojená a těší se i ze zdánlivých maličkostí.

Přeji  krásné ráno všem žen-inkám i tobě Sašenko.

Tak nevím, jestli se mi splnil sen ohledně práce, ale musím konstatovat, ačkoliv nedělám, co jsem chtěla, tak mám svou práci opravdu ráda, chodím do ní ráda, baví mě a neměnila bych ani náhodou. Je pravda, že se hrabu v papírech, ale je taková různorodá, každý den jiný papír, jiný dopravce.

Můj velký sen jako holka byla stát se tvořitelkou keramiky. Bohužel, v té době byla nejbližší keramička v Českých Budějovicích a z našeho kraje brali jen jednu. Tak jsem se na školu nedostala. Dlouho mě to moc mrzelo. Dokonce když jsem dostudovala tak asi za 3 roky otevřeli keramickou školu ve Svitavách. Škoda, asi to tak mělo být. Udělala jsem si dvě dopravní školy a dopravě jsem věrná dodnes.

Jinak, když vidím, jak se ta keramika tvoří s láskou, srdcem, prostě nevím, celý svůj život jí miluji. Stále neodolávám a stále si musím udělat něčím radost,  anebo keramikou obdarovávám své nejbližší. Prostě mám na ní slabost. A když vidím teď takové ty maličkosti, to je radost koukat. Třeba miluji motýlky, koukněte, jak mi hezky koukají na záda v práci. Tohle mi udělá radost při každé možné příležitosti mi něco dát. Takže nevím, jestli mám litovat, že ji netvořím, ale zase mám radost, že ji dostávám.

Kytinkak

Text nebyl redakčně upraven

stena

________________

Tak mně místo takových krásných motýlků občas dýchne na záda jeden protivný motýl :) Jste na tom lépe.
A není důležité, že tu keramiku nakonec neděláte jako hlavní povolání, ale že ji milujete a děláte ji jen tak pro radost. Aspoň se vám nikdy neomrzí.
I Vám krásné ráno ))
Saša

Téma dnešního dne: Splnil se vám váš dětský sen?

  • Čím jste chtěla být jako malá holčička?
  • Děláte práci, o jaké jste snila?
  • Pokud ano, jak daleká byla cesta k vašemu vysněnému povolání.
  • Pokud ne, proč ne?
  • Pomáhali vám ve výběru vaši rodiče?
  • Partner?

K tomuto tématu pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží malý dárek: vlasovou kosmetiku Schwarzkopf

kosmetika...

Reklama