Domácnost

Kynologické centrum Rychety vás zve na Dog Show

Chtěli bychom vás pozvat na připravovanou událost Dog show Rychety 2014, která se bude konat v kynologickém centru Rychety, jež se nachází v Uhříněvsi (Praha 10). Dog Show Rychety je výstava pro psy s PP, bez PP a samozřejmě pro originální pejsky, jako jsou kříženci.

psi

Kromě výstavy si zde budete moci zasoutěžit se svými mazlíčky v různých soutěžích a disciplínách nebo si vyzkoušet si agility dráhu. V bohatém, a doufáme že i zajímavém a zábavném programu nebude chybět ani ukázka záchranné veterinární služby PET MEDIC či umisťovací výstava pejsků bez domova, kteří jsou nyní v péči útulku Maršovice.

dog

Ať už se do našeho programu zapojíte aktivně, či jen jako diváci, budete mít možnost svým mazlíčkům zakoupit různé dobroty, výrobky s motivy psů, trička, obojky a vodítka a hračky. Některé z nich budou ruční výrobky pocházející z naší vlastní tvorby.

rychety

Více info na www.happ-tail.cz

   
14.03.2014 - Zvířátka - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Danila [*]

  Sml67 to je pekná akce

  superkarma: 0 14.03.2014, 22:40:14
 2. [1] neonarka [*]

  máme 4 letého slovenského čuvače a je to mazlík který hlídá naše děti,žádné jiné k nim v jeho přítomnosti nesmí.U v+tších dětí se nebojím ale jak je volně a je s ním nejmladší tak má, že by mouše neublížil.....

  superkarma: 0 14.03.2014, 21:43:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme