Australská popová zpěvačka Kylie Minogue prožívá díky nadšeným ohlasům na nové album Aphrodite báječný rok. Aby se podělila o radost a euforii z tohoto úspěchu, vyrazí na začátku příštího roku na své již 12. turné.

A zastaví se také v Praze, čímž určitě potěší tisíce českých fanoušků. Vystoupení Kylie vystoupí v pražské O2 areně je naplánováno na středu 2. března 2011 od 20:00.

„Odezva na mé poslední album Aphrodite byla naprosto neuvěřitelná a inspirovala mě a můj kreativní tým k vytvoření show, která bude plná radosti, vzrušení a krásy. Nemohu se dočkat, až příští rok vyrazím a setkám se se všemi svými fanoušky,“ svěřuje se zpěvačka se svými pocity.

Vstupenky v cenách od 990, - Kč budou v prodeji na terminálech SAZKA od pátku 24. září a o den později bude možná i jejich rezervace na www.sazkaticket.cz.

A zde je malá ukázka z nového alba

Nejinspirativnějších osobnost trpící rakovinou prsu

Kylie Ann Minogue je australská zpěvačka, skladatelka a příležitostná herečka. Svou kariéru zahájila už během 80. let, kdy hrála jednu z rolí v telenovele Sousedé. Podle Warner Music Australia prodala celosvětově přes 65 milionů desek.

V roce 2005 jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu, kterou díky léčení a chemoterapii překonala. Hned následující rok už znovu stála na pódiu, odehrála několik koncertů a následující rok vydala desáté CD s názvem X.

Nedávno byla Kylie Minogue byla zvolena nejinspirativnějších osobností trpící rakovinou prsu. Svůj hlas jí lidé dali za to, že ochotně a otevřeně hovořila o své nemoci a o tom, jak se s ní vypořádává.

Kylie Minogue do čela žebříčku nejinspirativnějších lidí trpících rakovinou prsu zvolilo tisíc účastníků on-line hlasování, které organizovalo britské středisko Amoena specializující se na tuto chorobu. Za ní zůstaly další celebrity, které postihla stejná nemoc, jako je již zesnulá Linda McCartney nebo australská zpěvačka Olivia Newton-John.

"Kylie inspirovala mnoho žen, aby se vyrovnaly se svým strachem, povzbudila je, aby věřily ve své uzdravení," řekla mluvčí Amoena Rhoda Whiteová.

Zdroj: Tisková zpráva

Reklama