Bulvár

Kvůli Sexu ve městě má zničená kolena

Jako sloupkařka Carrie Bradshawová okouzlovala v kultovním seriálu Sex ve městě televizní diváky. Především pak mladé ženy, které byly Sarah Jessikou Parkerovou v této roli přímo nadšeny a chtěly se jí za každou cenu podobat. Sama však na natáčení nevzpomíná příliš v dobrém.

Nejčastěji a o to vehementněji jí je totiž připomíná všudypřítomná bolest v kolenou. „Můžou za ni hlavně boty s vysokými podpatky, které jsem téměř nesundala z nohou," postěžovala si listu Daily Mirror. Při práci na place je nosila 18 až 20 hodin denně. A tak není divu, že se na eroticky dráždivé střevíce nemůže ani podívat.

Obdobnou nechuť v ní vzbuzuje také koktejl nazývaný Cosmopolitan, jenž byl v seriálu vydáván za Carrieino nejoblíbenější pití. Stále jí ho totiž nabízejí její obdivovatelé, kteří se tak snaží připomenout, jak Sarah Jessiku ctí. Vždycky si pomyslím, škoda, že mi nechtějí věnovat celou lahev. Určitě by se mi hodila na úklid domácnosti."

   
06.08.2007 - Kultura - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] wich [*]

  átéčko: Ano, mluvila o tom v nějaké TV show, že má boty od Manola Blahnika v oblibě pro jejich pohodlnost i přes podpatky.

  superkarma: 0 06.08.2007, 18:52:00
 2. avatar
  [1] átéčko [*]

  ale já jsem četla, že SJP zbožňuje boty od Blahnika..

  superkarma: 0 06.08.2007, 13:50:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme