Do vztahu dvou dospělých lidí by nikdo neměl mluvit. Ovšem pravda je jiná. Našeptávači velmi často, třeba i nevědomky dokáží rozvrátit něco, co bylo hezké. Tak tomu je v i případě Ziny.

Po vysoké škole si našla místo v jedné velké společnosti. Hned při pohovoru si všimla, že její šéf je velmi atraktivní. Ovšem nedělala si iluze, že by mezi nimi něco bylo. Přeci jen, holka z vesnice v konkurenci s kolegyněmi, které většinou vypadají jako z titulní strany módního časopisu, nemá šanci. „Nikdy jsem si moc nevěřila, navíc on je vážně krásný chlap, který měl plné kanceláře velmi nádherných žen. Přiznávám ale, že jsem si občas před spaním na něj myslela,“ přiznává. Jak čas plynul, Zina se se svým šéfem sbližovala. Jezdili společně na služební cesty. Jak to tak bývá, jednoho krásného dne to mezi nimi zajiskřilo.

dvojice

Foto: Shutterstock

„Nevěřila jsem tomu. Brala jsem to jen jako úlet. Což jsem mu samozřejmě říkala. On se nedal. Usiloval o mě a přesvědčil mě, ať to spolu zkusíme. Zprvu jsme to drželi v tajnosti, ale po pár týdnech jsme šli s pravdou ven, i na pracovišti.“ Jejich vztah nikdo nechápal. Všichni se jen posmívali. Zina samozřejmě nebyla ušetřena nevhodných průpovídek od svých kolegyň, které byly později na denním pořádku.

Přečtěte si:

„Od té doby, kdy jsme se přestali skrývat, jsem byla neustále svému okolí trnem v oku. Nechápali, proč já. Vymlouvali mi ho, s tím, že mě stejně bude podvádět, ať si nedělám iluze. Snažila jsem se z toho nic nedělat, nešlo to. Když vás někdo přirovnává k průměrnému rodinnému vozu a jeho k luxusnímu sporťáku, nedá vám to.“ Zina našeptávačům z řad svých kolegů a přátel podlehla. Se šéfem se po pár měsících rozešla. On to do teď nechápe, neustále se snaží o kontakt. „Chtěla bych to dát opět dohromady, ale ten povyk kolem nás bych nezvládla, to vím. Raději se ho vzdám toho, koho miluji a začnu někde znova,“ dodává Zina na závěr.

Čtěte také:

Reklama