Máme tu poslední příspěvek, dnes jich tolik nebylo. Je od čtenářky Kamily, která se kvůli dárkům vždycky pohádá s přítelem. Proč, to už si přečtěte samy.

Není to jednoduché s nevlastními dětmi, milá Kamilo... Moc Vám děkuju za příspěvek, přeju hezký den.


Nakupování dárků nesnáším... a taky dohady, co by si můj přítel přál k Vánocům. Když se ho zeptám, pokaždé odpoví, že nic nechce. A když se ho zeptám, co mám koupit jeho dceři, tak mi vyjmenuje aspoň deset věcí, které jsou všechny hrozně drahé, a já na ně nemám. Takže dojde vždycky k hádce. On mi vyčítá, že jeho dceru nemám ráda, já jemu, že ji rozmazluje. Nakonec to skončí tím, že na sebe křičíme, já mu vyčtu kdeco a on mě zase řekne, že to nemá zapotřebí, aby se se mnou dohadoval, a odejde.

Přitom já mám jeho dceru opravdu ráda, ale nemám na to, abych jí kupovala k Vánocům lego za dva tisíce. A taky mi to přijde, že by takový dárky měl kupovat táta, a ne já. Takže jí vždycky dám nějakou knížku nebo třeba něco vyrobím, to mě hrozně baví.

Kamila

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Shodnete se na dárcích?

  • Pokud nemáte děti, tak třeba pro rodiče, sourozence, kamarády…?
  • V čem se neshodnete?
  • Jak to vyřešíte?
  • Kdo většinou ustoupí?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho se dozvíte, která z vás získá za odměnu knížku pro děti Vítejte v klubu trapáků (H. N. Kowitt, nakl. MOBA).

trapci

Reklama