Předloni jsem tvořila z listů růžičky. Protože jsem je dělala venku, za chůze, zdobila jsem jimi psí hrobečky v polském lese, kam chodím na procházky se psem," píše čtenářka Átéčko k dnešnímu tématu.

Vyrábět z podzimních plodů se dá ledacos, my se dnes zaměřili na dekorace. Další příspěvek k tomuto tématu zaslala čtenářka Átéčko...


Tohle není výzdoba bytu vlastními výtvory, to by mi manžel hned zatrhl. Pokoj mi zdobí jen dvě chryzantémy, zelená a bílá.

dekor

Ale předloni jsem tvořila z listů růžičky. Protože jsem je dělala venku, za chůze, zdobila jsem jimi psí hrobečky v polském lese, kam chodím na procházky se psem. Živým.

dekor

dekor

dekor

Átéčko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Podzimní dekorace

Vyrábíte drobné dekorace z podzimních plodů, milé čtenářky?

Pokud ano - a já tomu věřím, pošlete mi jejich výrobní postup a svou dekoraci také vyfoťte. Mohou to být zvířátka z kaštanů, věnečky či obrázky z listí, ozdobné lahvičky ze skořápek - nevím, co ještě... určitě je spousta věcí, kterými se v podzimním čase dá zdobit domácnost. Podělte se o ty své dekorace! Za svůj příspěvek můžete získat kazetu POCKWICK 9 chutí čaje a časopis TOPseriál s podtitulem Anglické vraždy. Příspěvky očekávám dnes (středa 3. listopadu 2010) na následující e-mailové adrese.

9 chutí

Reklama