Toužíte mít na vaření stále čerstvé bylinky? S novým květináčem na bylinky Fiskars se může váš sen splnit. Květináč Fiskars je mistrně provedené, technologicky nenáročné řešení, které zajistí, že běžně zakoupené rostlinky vydrží nejen čerstvé, ale budou dále růst.

Fiskars

Čerstvé bylinky nesmí chybět v žádné kuchyni, neboť krásně voní, mají svěží barvu a oživí každé vaření.  Běžně zakoupení bylinky v obchodech však často, navzdory naší nejlepší péči, vadnou a umírají.

Chcete-li se tomu vyhnout a mít své oblíbené bylinky vždy k dispozici, jednoduše zakoupené rostlinky ihned přesuňte do květináče na bylinky Fiskars.

Jak to funguje?

FiskarsKvětináč na bylinky Fiskars je stylovou adaptací profesionálního pěstitelského tajemství, které využívá podložku s kapiláry, která rostlině zajistí optimální přísun vody. Květináč na bylinky je složen ze tří částí – vnější lesklý, bílý obal a vnitřní nádoba v signifikantní oranžové Fiskars barvě, která v sobě má zabudovanou viskózní podložku s kapiláry. Voda se nalévá do vnějšího obalu a oranžová nádoba s podložkou je posazena uvnitř a nasává si vodu. Jednoduše své oblíbené bylinky přesaďte přímo na podložku a celý květináč v kuchyni umístěte na světlé místo. Další zalévání již pokračuje skrze otvor v květináči, který je umístěn u ucha. A tudy se napájí podložka s kapiláry a ta následně zavlažuje rostlinu.

Čím systém rostlině prospívá?

FiskarsKvětináče jsou obvykle zalévány vrchem, což není optimální pro kořeny, které se nacházejí až dole. Princip zalévání zespoda pomocí kapilár zajistí, že kořeny dostávají nepřetržitý přísun vody a v optimálním množství. Tento systém svědčí také bylinkám, které nemají rády přelévání. Umožní jim silný růst kořenů a tím celou zdravou rostlinku. Díky uzavřené spodní nádobě odpadá potřeba neustálého zalévání, neboť voda do hlíny prosakuje kontrolovaně. Pokud milujete čerstvé bylinky a hledáte stylovou nádobu na jejich pěstování do své kuchyně, které zajistí zdravý růst rostlin, květináč na bylinky Fiskars je vám k dispozici ve dvou velikostech – 120 mm a 90 mm v průměru, měřeno u oranžového vnitřního obalu, což odpovídá většině bylinek běžně zakoupených v obchodech.

Jsou to nůžky

FiskarsPro dokonalou sklizeň vašich bylinek Fiskars představuje nůžky na bylinky a květiny – malý a praktický obouručný nástroj s ostřími z nerez oceli a bezpečnostním oranžovým zámkem, který je uzamkne, když se nůžky zrovna nepoužívají. Čisté zastřižení zajistí minimální poškození bylinek a řízené prostříhávání navíc stimuluje růst celé rostliny. Díky pečlivě navrženým ostřím jsou nůžky vhodným nástrojem také na stříhání drobných květin a lehké prořezávání.

Reklama