Každoročně lékaři v České republice ošetří na 500 tisíc dětských úrazů a přes 30 tisíc dětí je po úrazu hospitalizováno. Děti totiž přijdou k úrazu raz dva. Pojistěte je proti jejich nepříjemným finančním následkům stejně rychle. Nemusíte nikam chodit, vyplňovat žádné formuláře ani dokládat lékařské zprávy nebo jiná potvrzení o zdravotním stavu vašich dětí. Úrazové pojištění jim nyní sjednáte z pohodlí domova, bez poplatků, během pár minut, třeba v době mezi večeří a začátkem vašeho oblíbeného seriálu.  

V případě úrazu za vás eKamarádpřevezme starosti spojené s financováním léčby a vy se budete moci plně věnovat tomu, na čem skutečně záleží – vašim dětem. „Rodiče si často myslí, že pojištění pro děti je zbytečné, protože děti nic nevydělávají a neživí rodinu. Ano, nemají žádný příjem, ale není pravda, že jejich případný úraz rodinný rozpočet nijak nepocítí. Je tomu přesně naopak, obzvlášť jedná-li se o něco většího  - absence v práci alespoň jednoho z rodičů bývají v podstatě nevyhnutelné, jelikož flexibilní zaměstnání, které umožňuje pracovat z domova a v případě potřeby odběhnout s dítětem na kontrolu nebo rehabilitaci, nemá každý. Když k tomu přičteme náklady na rehabilitační a zdravotnické pomůcky, léky a další věci, může se jednat o nemalé částky,“ vysvětluje Iva Musilová, marketingová ředitelka pojišťovny MetLife.

ekamarád

eKamarád nabízí pojištění úrazů s trvalými následky, úrazů bez trvalých následků, hospitalizace po úrazu a pojištění chirurgických zákroků. Kombinace pojištění a volba pojistných částek je na vás -  eKamaráda si totiž sestavíte tak, jak potřebujete. Nemusíte se navíc obávat vysokých zásahů do rozpočtu, kvalitní pojištění pořídíte již za několik desítek korun měsíčně. „Za méně než 50 korun na měsíc získáte pojistnou ochranu proti závažným trvalým následkům úrazů ve výši až několika milionů korun, které v případě potřeby pomůžou s úhradou nákladů na léčbu a dalších věcí,“ říká Iva Musilová.

Součástí eKamaráda je také balíček užitečných asistenčních služeb zdarma, třeba lékař na telefonu, doprava do/ze zdravotnického zařízení, návštěva lékaře doma, hlídání nebo úklid domácnosti. A protože nejvíce dětských úrazů se tradičně stává o prázdninách, eKamarád v tomto období chrání dvojnásob – při úrazu během jakýchkoli školních prázdnin získáte až 2x vyšší pojistné plnění. To platí u všech dětí, nejen těch školou povinných.

Jsou vaše děti aktivní a sportují? Pojištění se vztahuje i na rekreační a amatérské sportovce - do této kategorie spadá většina dětských volnočasových sportovních kroužků a oddílů, včetně amatérských závodů. Pojištění se vztahuje na úrazy po celém světě, ať už k nim děti přijdou během lyžařského výletu v Alpách, při hře u babičky na zahradě, při tělocviku nebo třeba při amatérském tenisovém turnaji.

Jaké jsou hlavní výhody pojištění eKamarád?

  • Jednoduché a rychlé sjednání a příjemná cena
  • Žádné zbytečné papírování ani dokládání potvrzení od lékaře
  • Žádné zbytečné čekání, pojištění je platné ihned po zaplacení pojistného
  • Až 2x vyšší plnění za úrazy o prázdninách
  • Žádné poplatky
  • Balíček užitečných asistenčních služeb zdarma
  • Smlouva na jeden rok – poté se sami rozhodnete, zda budete pokračovat, upravíte pojistné částky, nebo sjednáte komplexnější pojištění
Reklama