I když se to nezdá, kvalitní spodní prádlo – podprsenka – plní několik funkcí najednou. Je to skutečně tak, prádlo vám dodá sebevědomí, zlepší dojem z vašich proporcí, podpoří vaši ženskost, poskytne prsům maximální oporu a hlavně plní i zdravotní funkci.

podprsenka

V současné době však správné prádlo nosí jen tři ženy z deseti. Přestože se situace zlepšuje – ještě před několika lety to byly jen dvě ženy z deseti – je to stále málo. Právě proto, že se špatnou velikostí podprsenky často souvisí i zdravotní problémy – potíže s krční páteří, bolestmi hlavy i zad. Za zmínku stojí i fakt, že je v současné době diagnostikováno poměrně velké množství žen s rakovinou prsu - touto nemocí v Česku každý rok onemocní na šest tisíc žen, a to na jich na mamografické vyšetření chodí jen polovina. U deseti procent případů stojí za onemocněním genetika, v drtivé většině případů se však lékařům příčiny onemocnění odhalit nepodaří. Pravděpodobnost onemocnění mohou ženy stejně jako u jiných nádorů snížit zdravým životním stylem, omezením kouření, konzumace alkoholu či vypořádáním se s obezitou. „Špatné prádlo tedy jako jednu z možných příčin, která by se na tomto onemocnění mohla podílet, nikdo neprokázal,” říká Michaela Vlčková majitelka obchodů se spodním prádlem Dessous I Dessus a dodává, „nicméně špatné prádlo může způsobovat nepříjemné a bolestivé otlaky měkkých tkání prsů, a tomu by se ženy měly snažit v každém případě předejít a s ohledem na závažnost onemocnění si prsy chránit a investovat sama do sebe, tedy do kvalitního prádla.”

podprsenka

POZOR, AKCE!

Rádi bychom vám nabídli možnost bezproblémových nákupů na akci ,“NIGHT SHOPPING - Dessous |Dessus“, který se uskuteční dne 18. 12. 2012 od 20 hod do 23 hod v Domě módy, DESSOUS | DESSUS - 5. PATRO, Václavské nám. 58, Praha

Pojďte se naučit nosit správnou velikost podprsenky a naučit se investovat do sebe.

Co Vás čeká? SLEVA 20 % na veškeré zboží. Zajištěné občerstvení.

podprsenka

Výběr ze značek: Marie Jo, Prima Donna, Marlies Dekkers, Lejaby, Simone Perele

Motto: Luxusní prádlo znamená kvalitní spodní prádlo...kvalitní materiály, kvalitní kostice a kvalitní střihy. Při správné údržbě luxusní spodní prádlo vydrží výrazně delší dobu než méně kvalitní a levné spodní prádlo. Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci...

Jak sama poznáte kvalitní prádlo a správnou velikost?

  • V dobře vybraném prádle se dobře cítíte i dobře vypadáte, nad košíčkem se vám nerýsují bochánky, obvod nepopojíždí nahoru, ramínka nesjíždí z ramen...
  • Kvalitní prádlo nekoupíte na tržnici ani v zásilkovém obchodě, ale ve specializovaných obchodech, kde vám obsluha poskytne odborné poradenství a dokonalý servis. Prádlo bez vyzkoušení si nekupujte.
  • Kvalitní prádlo není levné, ale podprsenku v ceně kolem 2000 korun byste za luxus považovat neměla. Boty či kabelka  bývají dražší. Prádlo navíc nosíte celý den přímo na těle. V ceně se odráží perfektní střih, kvalitní materiály a zpracování, takže vám prádlo bude dobře sedět, dlouho vám vydrží a přinese vám komfort, které u levného prádla nezískáte.
  • Prádlo musí být označené jak číslem – velikostí obvodu, tak písmenem označujícím velikost košíčku. Kupovat prádlo označené velikostí S, M, L nebo jen číslem obvodu je hloupost, takové prádlo vám nikdy nebude dobře sedět a nikdy prsům neposkytne dostatečnou oporu.V nabídce specializovaných obchodů koupíte prádlo od obvodu 65 až do 105 cm a velikosti košíčků od A až do I.
Reklama