Boj proti pupínkům a černým tečkám nikdy nevoněl tak sladce!

VISIBLY CLEAR® Pink Graperfuit

Její unikátní složení pomáhá odstraňovat pupínky i černé tečky, a to vše s osvěžující vůní růžového grapefruitu. Je tak osvěžující! A Vaše jasnější pleť Vás záhy přesvědčí o její čisticí síle.

Význam odlíčení pro vaši pleť

Aby byla vaše pleť krásná a vypadala zdravě, vyžaduje dokonalou péči. Líčíme se, abychom vypadaly krásně, pokožka je po celý den vystavena působení slunce, nečistotám v ovzduší, potí se, reaguje na každodenní stres. Po náročném dni si potřebuje odpočinout.
Základem zdravě vypadající pleti bez nečistot je správné každodenní odlíčení. Nejen dobrá technika odlíčení pomocí kvalitních tamponů, ale také vhodným výběrem odličovacích přípravků můžeme pleti pomoci v regeneraci a odpočinku.
Správně odlíčená pleť volně dýchá, je zbavena nečistot a vytvořeného mazu, což má vliv na ucpávání pór a vzniku nechtěných pupínků nebo černých teček. Pro ty z vás, kdo dopřáváte pleti vhodnou péči a dbáte na dobré odlíčení máme velmi zajímavý tip! Vyzkoušejte novou odličovací řadu VISIBLY CLEAR® Pink Graperfuit od Neutrogeny®!

Novinky VISIBLY CLEAR® Pink Graperfuit byly vytvořeny jako nová čistící řada pro čistší, jemnější a zdravě vypadající pokožku.

Tato řada je určena pro každodenní péči s unikátní technologií MICROCLEARÒ, která čistí pleť do hloubky, odstraňuje nečistoty a mastnotu a pomáhá redukovat výskyt černých teček.

Výtažky z růžového grapefruitu dodávají pleti svěžest a povznášejí vaše smysly.

Novinky si můžete vyzkoušet v těchto variantách:

  • Mycí emulze, 200 ml
  • Peeling, 150 ml
  • Krémová čisticí emulze, 150 ml

Tváří této nové řady je známá herečka Vanessa HudgensVISIBLY CLEAR® Pink Graperfuit

Rozhovor s Vanessou Hudgens:
Máte nějaký osobní tip na péči o krásu, o který byste se mohla podělit?

Jedním z mých oblíbených tipů je používat trochu hydratačního krému pod každé oko před aplikací očního make-upu, takže všechny kousky make-upu, které odpadnou pod oko, se pak dají snadno setřít, aniž by si člověk odřel jemnou kůži pod okem.

Jaký je Váš každodenní raní rituál v péči o pleť?
Bez ohledu na to, jak moc ráno spěchám nebo jak unavená jsem na konci dne, vždycky si před spaním očistím obličej pleťovou vodou. Mou oblíbenou pleťovou vodou je čisticí pleťová voda Visibly Clear® od Neutrogeny® s růžovým grapefruitem, protože udržuje mou pleť čistou, takže si nemusím dělat starosti s tím, že by mě překvapily nějaké nové pupínky. Taky mám moc ráda tu grapefruitovou vůni, hlavně ráno, protože je tak osvěžující.

Vy hodně cestujete. Jak udržujete svou pleť čistou, když jste na cestách?
Když jsem na cestách, dodržuji svůj obvyklý každodenní rituál a beru si z domova všude s sebou své oblíbené produkty. Mám moc ráda čisticí pleťovou vodu Visibly Clear® od Neutrogeny® s růžovým grapefruitem, protože nejen čistí mou pleť, ale také mi dodává úžasný pocit svěžesti, když jsem třeba unavená po dlouhém letu.

Jako herečka pracujete vždycky s odborníky vizážisty a profesionálními maskéry. V čem pro Vás spočívá tajemství krásné pleti?
Za ty roky jsem měla možnost pracovat s některými z těch nejlepších maskérů v Hollywoodu a všichni říkají, že klíčem ke krásnému vzhledu a zářivé pleti je čistá pleť, která je základem každého nádherného nalíčení. Proto je tak důležité o pečovat o pleť, protože ta je vždycky vidět, ať si na ni namalujete cokoli.

Víme, že z kabelky se dá vyčíst osobnost člověka. Co bychom nalezli v té Vaší?
Když cestuji, vždycky mám v kabelce čisticí ubrousky od Neutrogeny, abych si mohla kdykoli a kdekoli snadno očistit obličej. Taky u sebe vždycky nosím balzám na rty s ochranným faktorem SPF20, který si dávám pod rtěnku, aby se lépe nanášela.

Reklama