Domácnost

Kvalitní matrace se vyplatí

Pokud bychom počítali, které zařízení bytu nebo domu využíváme v průběhu celého dne nejdelší dobu, u většiny s určitostí vyhraje postel a matrace. U jídelního stolu, na sedací soupravě nebo v kuchyni většinou nestrávíme třetinu dne, tak jako v posteli. Pokud se rozhodujete, že vylepšíte své lůžko, tak především výběru matrace a roštu věnujte dostatečný čas i péči. Jedná se dlouhodobou investici, a navíc investujete „do sebe“. Pokud si například pořídíte matraci v ceně 10.000 Kč (a to už bude poměrně kvalitní matrace), tak při minimální životnosti této matrace 10 let Vás tato matrace bude stát necelé 3 koruny denně. A to zase není tak velká cena za kvalitní spánek.

madrace

Studio zdravého spaní® JMP je specialistou na nabídku nejkvalitnějších matrací a roštů. V nabídce najdete značkové matrace pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie a další. Můžete vybírat i z několika desítek postelí nebo celých ložnic převážně v přírodním provedení. Ve Studiích JMP pořídíte i anatomické polštáře nebo ložní soupravy z dutého vlákna.

madrace

Kompletní nabídku najdete na www.loznice.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
08.04.2011 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Izzy [*]

  Rozhodně, mohu to tvrzení potvrdit. Navíc si myslím, že záleží i na přikrývkách a také polštáři. Přikrývky z hydrofobního vlákna jsou geniální.

  superkarma: 0 11.05.2015, 13:38:03
 2. [5] jasnenkam [*]

  Mne sa zapáčila antidekubitný matrac. Myslím, že je vážne dobrá.

  superkarma: 0 30.12.2012, 10:16:39
 3. [3] machos [*]

  Tak kvalitní matrace se určitě vyplatí, ale když víte kde koupit levné matrace a přesto vysoce kvalitní, tak je to ideálním řešením Sml22

  superkarma: 0 04.06.2012, 11:39:57
 4. [2] Marie19 [*]

  Na matraci zálěží, opravdu! Celý život jsem na matrace nedbala a trpěla jsem bolestmi zad. od té doby co jsem si koupila zdravotní matraci tak jsem bez bolestí.

  superkarma: 0 14.07.2011, 14:33:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme