Styl

Kvalitní a bezpečná trvalá depilace

bezchlupu.czKdyž se řekne trvalá epilace, která Vás zbaví nežádoucího ochlupení po těle na celý život, mnozí jsou nedůvěřiví a možná, že už i mají zkušenosti s neprofesionálním a neúspěšným ošetřením v tomto oboru. A to je škoda!

Kvalitně a odborně provedená epilace používající moderní technologie je prostě učiněný zázrak! Představte si, že Vám odpadne stres myslet na to, že jste se zapomněla oholit v podpaží či na nohou. A navíc ten čas, který tím ušetříte!

V současné době se řadí mezi nejšetrnější a nejúčinnější metody v oblasti epilace tzv. fotoepilace, která využívá intenzivního pulsního světla - IPL. Pomocí této metody se po celém světě lidé efektivně zbavují svých chloupků a metoda se jeví jako skutečně účinné řešení. Odpadne vám tak definitivně čas strávený nešetrným holením, které zbytečně dráždí vaši pokožku, spousta nepříjemných až bolestivých pocitů, které jsou spojené například s depilací voskem či domácími přístroji a také ušetříte peníze vynaložené za břity, pěny na holení a různé přípravky doporučované po holení. V neposlední řadě získáte skvělý pocit a hladkou pokožku bez chlupů.

Je již samozřejmostí, že v dnešní době se holení netýká jen mužských tváří či ženského podpaží. Skutečně účinná epilace chloupků a pocit „bez chlupů“ vyhledávají čím dál více a častěji lidé nejrůznějších povolání, od profesionálních sportovců, hereček a modelek, až po běžné lidi, kteří prostě chtějí mít jednou pro vždy od problémů s nežádoucím ochlupením pokoj a nejen skvěle a dobře vypadat, ale také se tak cítit.

Jak vlastně taková trvalá epilace funguje?

IPL - přístroje pracují na principu selektivního vychytání světelné energie. Pulz, který je aplikován na pokožku je přeměněn na tepelnou energii, která následně „spálí“ vlasové folikulum (kořínek). Dojde vlastně k zahřátí vlasových kořínků až na 70 °C a tím se v nich i uzavřou vyživovací zakončení. Chloupek následně odumře a při úplném poškození kořínků pak dochází k očekávanému a trvalému odstranění chloupků. Dochází k tomu proto, že buňky jsou zkrátka tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla.

Vaše kůže je při ošetření IPL minimálně traumatizována a celá procedura probíhá téměř bezbolestně.

Jelikož růst chlupů na lidském těle má svá pravidla a chlupy rostou ve fázích, je třeba ošetření v intervalech 6 až 10 týdnů opakovat - pokaždé nám totiž rostou jiné chlupy a ty nové je třeba zase osvítit IPL světlem. Počet opakování záleží na ošetřované oblasti a pohybuje se od 5 do 8 opakování. IPL světlo se aplikuje na oholenou pokožku, to by se mohlo zdát nelogické, ale opak je pravdou!

IPL světlo je velice bezpečné a účinné ošetření. Tady ovšem platí, že se musí ošetření provést kvalitním přístrojem a profesionálním personálem. Jako u jiných služeb i zde se vyplatí vyhledat odborný salon, který má vyškolený personál, používá osvědčené a certifikované přístroje. Například horkou novinkou v ČR je nyní přístroj ANTHÉLIA (17 světových patentů), který používá speciální modulaci záblesku IPL, která umožňuje aplikaci na všechny fototypy kůže. Jeho účinnost dosahuje natolik uspokojivé úrovně, že např. salon QuickMaster COSMETIC, který s přístrojem pracuje se nebojí poskytnou svým zákazníkům garanci vrácení peněz.

Na trhu je samozřejmě celá řada obdobných přístrojů, pro snadnější orientaci při vaší cestě za krásnou a hladkou pokožkou přinášíme několik tipů, které Vám pomohou se v záplavě dnešní nabídky zorientovat. Na co se tedy zaměřit a dát si pozor?

Bezpečnost pro vaši pokožku na 1. místě

IPL světlo je profesionální metoda, která může neodborným použitím pokožku poškodit, proto je nutné před ošetřením provést kvalifikovaně test fototypu vaší pokožky a to dokáže pouze přístroj MDM (melanin density meter), který měří obsah melaninu. Dle toho, se nastaví přesná síla pulsního světla, tak aby nedošlo k nepříjemným spáleninám pokožky. Ne každý salon tento přístroj vlastní a používá. Proto se nebojte zeptat. Buďte obezřetní a vyžadujte před ošetřením změření vašeho fototypu tzv. „melaninometrem“, který dokáže rozpoznat množství melaninu ve vaší pokožce.

Kvalitní a garantovaný přístoj je zárukou dobrého výsledku

Garantovaný přístroj - kůže je největší orgán na lidském těle, proto i zde byste měli být opatrní a pečlivě vybírat v přehršli nabídek. Jako vodítko Vám můžou posloužit certifikace obdržené nejen u nás, ale i ve světě, například z výstavních veletrhů apod. Takovým certifikovaným přístrojem v ČR je například ANTHÉLIA, který umí odstranit nejen tmavé chloupky, ale i světlé a šedivé chloupky.

Důvěryhodnost salonu

Pojištění salonu - toto v ČR nebývá samozřejmostí, ale zvláště u kosmetických ošetření, které pracují s profesionálními přístroji, které mohou pokožku vážně poškodit, by to mělo být samozřejmostí. Pokud je salon pojištěn, vypovídá to o jeho zodpovědnosti ke svým klientkám, o kvalitě poskytovaných služeb a o profesionalitě personálu.

Nikdy nevěřte nabídkám typu, že po jednom ošetření se zbavíte trvale svých chloupků. Proces růstu ochlupení není tak jednoduchý a má svá jasná pravidla. Proto je i jasně stanoven doporučený počet návštěv, který vede k pokožce bez chlupů a ten se dle ošetřované oblasti pohybuje mezi 5-8 sezeními. Moderní technologie sice pokročily vpřed, ale protože chloupky rostou v několika etapách a lze odstranit vždy jen chloupky vyrostlé, žádný kvalifikovaný salon Vám nikdy neslíbí odstranění chloupků za jednu nebo dvě návštěvy. Jednoduše proto, že to není možné.

Garance vrácení peněz aneb A co když to nebude fungovat?

Jelikož se v současné době nabídka služeb v olbasti IPL technologií stává nepřehlednou, nespokojených zákazníků přibývá stejně jako slev. Salony, které si za svými službami stojí, nabízí svým zákazníkům garanci vrácení peněz - pokud Vám zkrátka chloupky i po doporučovaném množství prodělaných ošetření stále porostou, peníze Vám salon vrátí. A to je fér, ne?

bezchlupu.cz

Více informací o chloupcích, metodách a novinkách v oblasti epilace naleznete na www.bezchlupu.com

   
20.04.2012 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [15] sdrawa [*]

  Všeobecně je nejlepší laserová depilace, která má opravdu skvělý efekt. Já jsem nejdříve váhala jestli na ní mám jí a ted toho rozhodně nelituju, mohu jí všem doporučit

  superkarma: 0 13.06.2013, 14:35:00
 2. [14] kokýn [*]

  www.bezchlupu.com odkaz již nefunguje

  superkarma: 0 29.09.2012, 20:01:58
 3. [13] Jana 01 [*]

  Článek se nazývá "...depilace" a je o epilaci... To je obrovský rozdíl!

  superkarma: 0 01.05.2012, 12:52:19
 4. [12] Jana 01 [*]

  Byla jsem s některými částmi těla na laseru, který je účinnější a přesto jsem musela absolvovat 10 návštěv. Mám střední až světlejší pigment. Lidé, co jsou tmaví to prý mají rychleji za sebou. Ještě uvažuji o ošetření nohou, ale to bude tak na dva roky...

  superkarma: 0 01.05.2012, 12:50:19
 5. [11] kocicih [*]

  mýdlo a ziletka stací

  superkarma: 0 23.04.2012, 15:50:24
 6. [10] Trefa [*]

  Trefa:Tak damy do toho,za krasu to prece stoji,hlavne kdyz vrati penize.je to pravda?

  superkarma: 0 21.04.2012, 18:50:36
 7. [9] Roland [*]

  Bylo by to prima -  už pořád bez chloupků Sml30.

  superkarma: 0 20.04.2012, 14:52:36
 8. avatar
  [8] ekleinovka [*]

  To by se mi náramně hodilo

  superkarma: 0 20.04.2012, 13:20:42
 9. avatar
  [7] Jindriska8 [*]

  Každá žena chce být krásnáSml22

  superkarma: 0 20.04.2012, 12:27:16
 10. avatar
  [6] Mischelle3 [*]

  K Vánocům jsem sestře koupila poukaz na IPL na jednom slevovém portálu. Cena kolem 3800kč za komplet celé tělo! Do léta bude bez chloupků Sml22

  superkarma: 0 20.04.2012, 12:20:07
 11. avatar
  [5] v.poho [*]

  magic11 — #4 Mně to teda jako darda nepřijde vzhledem k tomu, že ještě před pár lety se za jenom jedno ošetření např. lýtek platilo cca 3000 Kč.

  Jinak to ošetření nějakou dobu trvá a někdo se vám musí věnovat. Já nevím -  tak hoďku, dvě.... Kadeřnice vás taky nestříhá zadarmo a chodíte tam pravidelně.Sml80

  superkarma: 0 20.04.2012, 09:07:17
 12. [4] magic11 [*]

  jedno ošetření je 750,- , opakování má být až 8, to celkem darda. A nevěřím při neúspěchu, že by vrátili peníze, tvrdili by, že místy chloupky zmizely úplně, takže nic Sml80Sml80

  1. na komentář reaguje v.poho — #5
  superkarma: 0 20.04.2012, 08:25:09
 13. [3] step1 [*]

  Jistě to nebude levná záležitost. Jenom aby těch 8 sezení nepřevýšilo celoživotní náklady na holení. Já jsem si koupila epilátor za 2500,- Kč a používám ho už 5 let. Jediné, co do toho nyní věnuji, je čas. Ale během pár minut mám hotovo.

  superkarma: 0 20.04.2012, 07:59:21
 14. [2] jithule [*]

  je dobré, že garantují vrácení peněz v případě, že to nefunguje

  superkarma: 0 20.04.2012, 06:18:20
 15. [1] lidicka [*]

  Bude to určitě hodně drahá záležitostSml23

  superkarma: 0 20.04.2012, 06:16:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme