Hezký den. Každý měsíc,pár dní před menstruací dostávám ,dnes již očekávanou návštěvu do mé hlavy. Není to nijak příjemný návštěvník ,ale naštěstí se nikdy nezdrží dýl než pár dní a navíc už ho celkem zvládám .

Řeč je o skřetovi takzvaném Péemesákovi.Je to pěkný filuta,zkouší na mě různé fintičky jak mě vyvést z mého klidu.A to on začne "běž si trošku rýpnout
do muže,proč furt sedí u pc",nebo" běž trošku popíchnout Jurajdu at si uklidí ten binec"....pché,tůdle péemesáku,vlez mi na záda do nikoho rýpat nejdu.

Péemesák sklapne a skrčí se v koutku mé hlavy a vymýšlí jak
na mě.Jenže tenhle dacan není zase až tak hloupý ,už ví že přes den na mě nemá ,ale v noci......
Dvě hodiny ráno:
péemesák:"vstávej"
já:   "dej mi pokoj"
péemesák:"vstávej ,máš hlad"
já:   "dej mi pokoj,hlad nemám"
péemesák:"vstávej máš hlad a chce se ti čůrat"
já: "hmm,čůrat se mi asi chce,ale to vydržím do rána"
péemesák:" ba ne do rána to nedáš"
já:" no ták jo,jdu čůrat"
neochotně vylezu z postele jdu na záchod,vykonám vše potřebné a s vidinou spánku se vracím,jenže....z chodby kouknu do kuchyně a tam na mě bíle září lednice,"že bych si něco.....ne,ne žádné noční mlsání".

V tom se znovu přihlásí ten syčák..péemesák:"no tak ,když už jsi tady tak si něco dej"já: "ale já fakt nemám hlad "(ted už se bráním jen tak naoko)

A jak to dopadne?Jako pokaždé.V tomto boji je péemesák jasným vítězem ,já se hladově nebo spíš nenažraně vrhám na špajz,na lednici,na med..no prostě na vše co mi přijde pod ruku.

Potom nacpaná a funící odcházím sklesle zpátky do postele.A co on Péemesák?
Ten si spokojeně vrní v mé hlavě a je spokojený že mě zase dostal.
Pěkný den všem a ať vás vaši péemesáci moc nezlobí.        
Kuty

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Jak je možné, že má tenhle skřet tolik sourozenců??? M. :-)))

O svých zkušenostech případně zaručených způsobech, jak zmírnit PMS, případně o jeho podobě ve vašem případě pište na redakce@zena-in.cz.

Vylosované autorce dnešního emailového příběhu pošlu knížku „Jak se modlí čarodějky“, kterou jsem sama sesmolila a kterou před odesláním opatřím věnováním.

Reklama